Встановлення 4-х імплантів на нижню щелепу

Максим Макаренко

Максим Макаренко
Спеціалізація: хірургія, імплантологія, пародонтологія та протезування

До нас звернулася жінка (50 років) зі скаргою на відсутність жувальних зубів на нижній щелепі. Раніше пацієнтка користувалася знімним протезом, що вплинуло на зменшення обсягу кістки на нижній щелепі.

На КТ-дослідженні ми побачили зменшення обсягу кістки і те, що в далеких відділах нижньої щелепи відстань до нижньощелепного нерва становить 5-6 мм. Оскільки була задача провести імплантацію і протезування з мінімальними фінансовими витратами, було прийнято рішення зробити функціональну роботу (без кісткової пластики).

Складність роботи полягала в тому, що потрібно було розташувати імплант таким чином, щоб він проходив по передній стінці нижньощелепного нерва не зачепивши його. Таку роботу можливо зробити тільки за допомогою дентального КТ-апарату та спеціалізованих програм. Після планування імплантації та виготовлення шаблону ми змогли встановити імпланти так, як хотіли (не зачепили нерв) і отримали прогнозовано добрий результат.

1 ЕТАП

КТ-дослідження

На КТ-дослідженні ми побачили зменшення обсягу кістки і те, що в далеких відділах нижньої щелепи відстань до нижньощелепного нерва становить 5-6 мм. З цього прийняли рішення встановлювати імплантати на зовнішню сторону кістки.
2 ЕТАП

Імплантація

Пацієнт в кріслі. Місцева анестезія діє. Далі ми встановили 4 імпланта ImplantSwiss з A-PRF за попередньо виготовленим шаблоном, який дозволив нам встановити імплант не зачепити нижньощелепний нерв.
3 ЕТАП

Протезування

Після успішного загоєння імплантів в кістці (близько 3 місяці) ми зможемо перейти до завершального етапу: виготовлення цирконієвих мостоподібних протезів.

Запишіться до хірурга-стоматолога на консультацію

  м. Київ
  вул. Новомостицька 25Б
  Пн - Пт: 09:00 - 21:00
  Сб - Нд: 09:00 - 21:00

  Ліцензія МОЗ

  від 05.01.2021 № 23/21/М