Вирівнювання зубного ряду керамічними брекетами

Батьки пацієнта звернулися у клініку Максима Макаренка до лікаря-ортодонта з проханням покращити естетичний вигляд посмішки, їх не влаштовувала «вузька посмішка» та нерівність зубів.

Зубний ряд у бокових відділах був завужений, та, при посміханні, надлишково проявлялися темні щічні коридори. Було прийнято рішення розширити верхній та нижній зубні ряди у бокових відділах з використанням керамічної брекет системи та термоактивних CuNiT дуг.

1 ЕТАП

КТ-дослідження

Пацієнту була проведена рентгенографія, відтворено цифрові 3D-моделі щелеп, проведені детальні заміри, та сплановано кінцевий результат.
2 ЕТАП

Фіксація брекет-системи

Лікарем-ортодонтом було прийняте рішення про фіксацію керамічної брекет-системи на верхню та нижню щелепи за один візит.
3 ЕТАП

Зняття брекет-системи

Після зняття системи пацієнту, зафіксували ретейнери на верхню та нижню щелепи. Також, було наполегливо рекомендовано виготовити прозорі капи нічного використання, задля стабілізації положення жувальних зубів.

Ортодонтичне лікування склало 14 місяців. У результаті отримали відмінний функціональний та естетичний результат. Побажання пацієнта задоволено у повній мірі.

Запишіться на консультацію до ортодонта

  м. Київ
  вул. Новомостицька 25Б
  Пн - Пт: 09:00 - 21:00
  Сб - Нд: 09:00 - 21:00

  Ліцензія МОЗ

  від 05.01.2021 № 23/21/М