Одномоментна імплантація переднього зуба

Максим Макаренко

Максим Макаренко Спеціалізується: хірургія, імплантологія, пародонтологія та протезування

До нас звернувся пацієнт зі скаргою на рухливість коронки переднього верхнього зуба і часте розцементування коронки. Коронка спадала тому що біля кореня зуба був скол під ясна, через це періодично вимивався цемент, на якому фіксується коронка.

Ми запропонували 2 варіанти вирішення проблеми:

 • встановлення зубного імпланту з подальшим протезуванням
 • встановлення мостовидного протезу. Від цього варіанту пацієнт відмовився, так як сусідні зуби на які можна закріпити таку конструкцію також були покриті коронками. Відповідно, навантаження на них зросте і міцність конструкції викликала сумніви.

Після КТ-дослідження було прийнято спільне з пацієнтом рішення про видалення кореня зуба з одномоментною установкою імпланту SGS. Фактично, відновлення зуба пройшло в 1 етап зайняло 1 годину.

Фотографія встановленого імплантату і тимчасовою зубною коронкою виконані одразу після операції, через 3 дні шви на яснах будуть зняті, а вже через тиждень почервоніння і набряклість спаде.

1 ЕТАП

КТ дослідження, видалення зуба

2 ЕТАП

Імплантація зуба

Відразу після видалення зуба ми провели імплантацію імплантом швейцарського виробника SGS. Ці імпланти дозволяють нам встановлювати тимчасовий абатмент і тимчасову зубну коронку, яку ми виготовляємо в своїй лабораторії всього за 10 хвилин.
3 ЕТАП

Протезування

При сприятливому прогнозі, через 3 місяці планується установка коронки з діоксиду цирконію.
до имплантации
До
после имплантации зубов
Після

Запишіться на консультацію до стоматолога

  м. Київ
  вул. Новомостицька 25Б
  Пн - Пт: 09:00 - 21:00
  Сб - Нд: 09:00 - 21:00

  Ліцензія МОЗ

  від 05.01.2021 № 23/21/М