ассистент стоматолога Людмила

Людмила

Народилася 28.12.1986 року в місті Донецьк. З дитинства мріяла допомагати людям, тому вибір професії після закінчення школи не змусив себе чекати. Поступила в «Донецьке базове медичне училище» на спеціальність «Сестринська справа».

Після закінчення Медичного училища направили працювати в Навчально-науково-лікувальний комплекс (Університетська клініка) при Донецькому Державному Медичному Університеті ім. М. Горького на посаду перев'язочна медична сестра урологічного відділення. Через півроку переведена на посаду операційної медичної сестри цього ж відділення. Де отримала навички не тільки асистування при лапаротомічних операціях, але й удосконалювалася в асистуванні на ендоскопічних операціях.

У 2009 році пішла в декрет народила двох чудових діток. І поки була в декреті отримала вищу економічну освіту в Донецькому державному університеті управління за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Але, все ж таки прагнення допомагати людям привело в медицину знову. В 2020 році прийшла працювати асистентом стоматолога в команду Максима Макаренка. Рада бути частиною команди молодих, активних, амбітних людей які горять своєю справою!

м. Київ
вул. Новомостицька 25Б
Пн - Пт: 09:00 - 21:00
Сб - Нд: 09:00 - 21:00

Ліцензія МОЗ

від 05.01.2021 № 23/21/М