Чи можлива імплантація при діабеті?

Часто пацієнти запитують: «чи можна встановлювати імпланти при цукровому діабеті». Відповідь однозначно – так, але є нюанс. У цьому ролику хірург-стоматолог Максим Макаренко розповість про ускладнення при імплантації зубів у хворих на діабет і як їх уникнути.

Які види брекет-систем існують та як їх вибрати?

Лише 40% людей мають правильний прикус від природи, а решті 60% можуть допомогти ортодонтичні брекети. У цьому відео ортодонт Тетяна Жданова розповість про них докладно.

КЕЙС: встановили 2 імпланти та міст замість 4-х імплантів

У цьому відео ми розповімо, як проводилося лікування (імплантація зубів) пацієнту з Німеччини.

Елайнери чи брекети, чим краще вирівняти зуби

Як виправити дефекти посмішки без брекетів? Відповідь на це питання є! Прозорі капи-елайнери здебільшого можуть стати гідною заміною брекет-систем. У цьому ролику наш ортодонт Тетяна Жданова розповість, що таке елайнери, їхні плюси та мінуси, у яких випадках можна вирівняти зубний ряд елайнерами.

Опускаються ясна, що в такому випадку робити?

Опускання ясен називається рецесією - це зниження рівня м'яких тканин у районі шийки зуба убік кореня. За відсутності правильного та своєчасного лікування можна позбутися не лише естетики, а й зубів. У цьому відео хірург-стоматолог Максим Макаренко розповість про види рецесії ясен, причини виникнення хвороби та методи лікування.

КЕЙС: видалення трьох зубів мудрості

У цьому відео ми розповімо на прикладі конкретного пацієнта, як проходить видалення зубів мудрості. Пацієнт розповість про всі етапи видалення, можливі ускладнення та реабілітацію.

Вініри – плюси та мінуси, як, і які вибрати

У цьому відео лікар-стоматолог Максим Макаренко розповість про те, що таке вініри, які вони бувають, про мінуси та плюси вінірів.

Подивившись це відео, ви зможете зрозуміти чи варто ставити вініри, якщо так, то які?

Мостоподібний протез чи імплант, що вибрати?

Часто доводиться обирати між мостоподібною конструкцією та дорогою імплантацією. Обидва методи показані для відновлення втрачених фрагментів зубного ряду. Який із них найбільше підходить для конкретних клінічних випадків, у цьому відео розповість хірург-стоматолог Максим Макаренко.

Видалили зуб мудрості, які можуть бути ускладнення

У цьому відео хірург-стоматолог Максим Макаренко розповість про часті ускладнення після видалення зубів мудрості (Оніміння язика, щоки. Кровоточивість після видалення. Білий наліт на лунці видаленого зуба. Припухлості на яснах після видалення зуба).

Кейс: нові зуби без імплантації

У цьому відео ми розповімо на прикладі конкретного пацієнта, які існують альтернативи імплантації зубів. Ми крок за кроком покажемо, як можна вирішити питання відновлення зубів, коли пацієнт з різних причин не може дозволити собі установку зубних імплантів з подальшим протезуванням зубними коронками.

Чому в лікуванні зубів важливий комплексний підхід

Стоматолог Лідія Булигіна розповість про те, чому, коли ви приходите в стоматологію з однією конкретною проблемою, лікар може відправити вас до іншого лікаря-стоматолога, а може і не до одного. На реальному прикладі пацієнта пояснимо, чому до лікування зубів варто підходити комплексно, а не точково усуваючи лише больові відчуття або естетичні дефекти.

Що таке пародонтит і гінгівіт і як уникнути цих захворювань

Кровоточивість ясен - перша ознака пародонтиту, серйозного захворювання порожнини рота. За якими ще симптомами можна розпізнати захворювання, як його уникнути, і як лікувати - про це розповість лікар-стоматолог Лідія Булигіна.

Також, ви можете прочитати статтю "Що таке пародонтит і як він лікується"

Імплантація зубів - часті питання (2-а частина)

Максим Макаренко розповість про часті питання, які задають пацієнти приходячи на прийом до імплантолога: В чому різниця між имплантом і штифтом? З якого віку можна встановлювати імпланти? Як довго приживаються імпланти? Чи можна встановлювати імпланти курцям? Чи можна встановлювати імпланти при діабеті? Для чого нарощувати кістку при імплантації?

Імплантація зубів - відповідаємо на найчастіші запитання

Є багато методів відтворення жувальної функції при втраті зубів. Це можуть бути: знімні протези або незнімні протези (зубні коронки і мостовидні протези) і імплантація зубів. У цьому відео лікар-стоматолог Максим Макаренко відповість на часті питання, які задають пацієнти приходячи на прийом.

Чому болить зуб під коронкою, причини та методи лікування

Болить зуб під коронкою: що робити і в чому причина? У цьому відео лікар-стоматолог Максим Макаренко розповість про причини зубного болю під коронкою і як відбувається лікування ускладнень після протезування. Також, розповість про те як зняти біль, коли болить зуб під коронкою.

Ускладнення після видалення зуба: які бувають і чому?

Після видалення зуба може з'явитися набряк, опухнути щока, піднятися температура. Деякі з цих ускладнень проходять самі собою, а ось інші вимагають втручання лікаря. У цьому відео лікар-стоматолог Максим Макаренко розповість про те, чому з'являються ускладнення після видалення зуба, як з ними боротися і в яких випадках ви дійсно повинні турбуватися.

Також, ви можете прочитати статтю про ускладнення після видалення зуба

Кому потрібен іригатор і як його вибрати

Якщо вам встановили брекети, коронки, або імпланти то без іригатора не обійтися. Він не тільки допоможе очистити важкодоступні місця між зубами, а й поліпшить кровообіг в яснах. У цьому відео лікар-стоматолог Максим Макаренко розповість про те, що таке іригатор і кому він дійсно потрібний.

Що таке кіста зуба, причини і лікування кісти

Одні люди вважають, що кіста зуба це абсолютно небезпечне захворювання з яким можна жити без проблем, а при необхідності впоратися з нею можна навіть в домашніх умовах. Інші впадають в паніку від однієї назви. У цьому відео лікар-стоматолог Лідія Булигіна розповість про те, що таке кіста зуба, як її лікувати і що може статися якщо не видаляти кісту.

Коли необхідно лікувати зуби під мікроскопом

Багато проблем які раніше приводили до видалення зуба, сьогодні вирішуються за допомогою стоматологічного мікроскопа. Але лікарі використовують мікроскоп в діагностиці та лікуванні зубів не так часто, як хотілося б. У цьому відео лікар-стоматолог Лідія Булигіна розповість про те, навіщо стоматологу мікроскоп і коли лікування без його застосування малоефективне.

Чим відрізняється рентген зуба від КТ і панорамного знімка

Рентген - радіація - променева хвороба - приблизно таку послідовність вибудовує уява багатьох пацієнтів стоматологічних клінік. У цьому відео лікар-стоматолог Юлія Меліхова розповість про те, які види рентген знімків існують в стоматології, чи варто боятися рентген зубів, чи можна робити рентген зуба вагітним і навіщо потрібен рентген щелепи дитини з молочними зубами.

Бруксизм у дорослих - чому люди скриплять зубами?

Неконтрольований скрегіт зубами - бруксизм - у дорослих може з'являтися періодично, а може тривати роками і значно погіршувати якість життя. У цьому відео лікар-стоматолог Юлія Меліхова розповість про причини бруксизма, його основні симптоми і про те, до чого може привести це захворювання.

Що таке зубний імплант і чи потрібен він?

У цьому відео хірург-стоматолог Максим Макаренко розповідає про зубні імпланти. Про те, що таке зубний імплантат, чи варто видаляти свій власний зуб заради імпланта? Який відсоток приживлення імпланта? Скільки служать імпланти? Чим відрізняються зубні імплантати? Методики установки імплантів, що таке лазерна імплантація зубів?

Лікування зубів під седацією і комп'ютерною анестезією

У цьому відео дитячий лікар-стоматолог Юлія Меліхова розповість про те, що таке седація і чим вона відрізняється від наркозу. Коли необхідне лікування зубів під седацією і чому не варто боятися лікування зубів уві сні.

Що таке комп'ютерна анестезія STA і чому це кращий метод знеболення для дітей.

Зубні коронки за 1 відвідування стоматології

У цьому відео лікар-стоматолог Максим Макаренко розповість про технологію Cerec, яка допомагає пацієнтові отримати зубні коронки за один прийом.

Про те, які матеріали використовуються для виготовлення коронки. Про переваги протезування на системі Cerec. Вартість виготовлення коронки за 1 день.

Як підготувати дитину до візиту в стоматологію?

Багато батьків вважають, що лікування молочних зубів це п'ятихвилинна справа для лікаря. Але це далеко не так і успіх лікування дитини залежить насамперед від батьків, від підготовки дитини, від того, що саме дитині розповідають про лікування зубів.

Дитячий лікар-стоматолог Юлія Меліхова розповість шість правил, дотримуючись яких лікування принесе тільки позитивні емоції.

Чому дитина скрипить зубами уві сні?

Скрегіт зубами уві сні у дитини явище поширене, його друга назва бруксизм. Ще недавно на питання, чому виникає захворювання, лікарі відповідали: «Це глисти!» Сучасна медицина дивиться на проблему набагато ширше.

У цьому відео дитячий лікар-стоматолог Юлія Меліхова розповість про симптоми і лікування скреготу зубами у дітей.

м. Київ
вул. Новомостицька 25Б
Пн - Пт: 09:00 - 19:00
Сб - Нд: 09:00 - 19:00
Ліцензія МОЗ
від 05.01.2021 № 23/21/М