Відбілювання зубів

Сяюча білосніжна усмішка — мрія багатьох.

Існує кілька способів досягнення такого результату. Найбільш безболісним, швидким та економним є відбілювання зубів за допомогою спеціальних апаратів. Ми застосовуємо апарат Beyond-2 виробництва США, який здатен висвітлити зуби до 3 тонів. Препарат, що застосовується при відбілюванні містить прибл. 35% перекису водню (Н2О2).

Також, застосовуємо методи відбілювання зубів за допомогою кап Ultradent Opalescence Go. Це метод для домашнього відбілювання, коли використовується гель з більш низькою концентрацією перекису водню (10-15%). Цей метод здатен висвітлити зуби на 1-1,5 тону.

Ще один метод відбілювання — за допомогою активації відбілюючого препарату лазером (клінічне відбілювання). Використовується при більш чутливих зубах. Концентрація перекису водню складає до 25%. Цей метод здатен висвітлити зуби до 2 тонів.

Показання

Відбілювання показане у всіх випадках, якщо вашою метою є освітлення тону зубів, окрім випадків де відбілювання протипоказане:
жінкам у період вагітності та лактації, дітям до 16 років, бо тканини зубної емалі дитини ще не сформовані до кінця.

Протипоказання

Наявність коронок/мостовидних протезів/реставрацій на тих зубах, які треба відбілити. Ці конструкції та матеріали не підлягають відбілюванню, однак їх можна замінити та зрівняти колір зубів після процедури з кольором протезів/коронок/композитних матеріалів.

Як проходить відбілювання апаратом Beyond-2

Перед процедурою необхідно провести професійну гігієну ротової порожнини. Після цього ізолюємо зуби рідким кофердамом, просушуємо зубну емаль та покриваємо зуби рідким гелем для відбілювання за допомогою спеціального пензлика.
Після того як нанесли гель, одягається ультрафіолетова капа на 16 хвилин. По закінченню часу, очищуємо зубну емаль та повторюємо процедуру нанесення гелю та капи на 16 хвилин ще двічі. Тобто, є три етапи відбілювання, по 16 хвилин кожен.
В залежності від власних побажань до кінцевого результату, особливостей організму (рівень чутливості зубів) загальний час відбілювання може бути зменшено, але ні в якому випадку не збільшено.

Часті питання при відбілюванні зубів

Скільки буде триматися ефект після відбілювання?

Результату даної процедури вистачає приблизно на рік, в залежності від харчових продуктів які вживаєте, шкідливих звичок та гігієни ротової порожнини.

Спочатку відбілювати, а потім міняти пломби чи навпаки?

Після гігієни порожнини рота краще відбілити зуби, а потім міняти пломби, саме при такому варіанті буде естетичний ефект.

Чому можна відбілити лише 16 зубів з 32 наявних?

Пов’язано це з тим, що ізолювати більшу кількість зубів від вологи (слини) неможливо, а процедура по відбілюванню зубів робиться лише на сухій емалі.

Як часто можна робити відбілювання?

Повторювати процедуру частіше ніж раз на пів року не рекомендується, бо тоді існує великий ризик пошкодження емалі зубів.

Чи можна робити відбілювання, якщо у мене чутливі зуби?

Чутливість зубів є умовним протипоказанням до відбілювання, тобто робити таку процедуру не бажано, але можна під наглядом лікаря. І категорично не рекомендуємо пацієнтам з чутливістю робити подібні маніпуляції в домашніх умовах.

Вартість відбілювання зубів

Відбілювання апаратом Beyond-2
4000 грн.

Входить: консультація, процедура відбілювання зубів верхньої та нижньої щелепи, що складається з 3-х циклів, процедура ремінералізації.

Домашнє відбілювання
1500 грн.

Входить: консультація, ознайомлення з методикою домашнього відбілювання за допомогою кап, капа на одну щелепу.

Відбілювання за допомогою лазера
5000 грн

Входить: консультація, процедура відбілювання для зубів верхньої та нижньої щелеп за допомогою лазера, процедура ремінералізації.

Відбілювання зуба після невдалого лікування каналів
800 грн

Входить: консультація, процедура відбілювання зуба.

Оплата

В нас немає прихованих платежів. Оплата проводиться згідно з прайсом та погодженого плану лікування.

Ви можете розрахуватися готівкою або безготівково (через банківський термінал).

В нас можна отримати лікування за страховим випадком через страхову компанію та за договором з іншим підприємством.


Гарантії

Ми з розумінням відносимося до будь-якого клінічного випадку та надаємо гарантійні терміни на всі види робіт. Детальніше ви можете ознайомитись в розділі "Гарантії".

Запишіться на відбілювання зубів

  м. Київ
  вул. Новомостицька 25Б
  Пн - Пт: 09:00 - 19:00
  Сб - Нд: 09:00 - 19:00
  Ліцензія МОЗ
  від 05.01.2021 № 23/21/М