Імплантація зубів
При лікуванні, консультація хірурга, КТ-зубів та план лікування - безкоштовно
Вкажіть свій номер телефону, ми зателефонуємо вам і підберемо зручний час прийому
Що таке зубний імплант
Імплант (від англ. implant) — частіше за все, це конструкція або протез, який вживлюється в кісткову тканину щелеп людини з метою подальшого відновлення втрачених зубів, відновлення жувальної функції, тобто протезування.
Це штучний корінь, який виготовляється з титану або оксиду цирконію та встановлюється в кісткову тканину верхньої або нижньої щелепи на місце відсутнього (або відсутніх) зуба з подальшим протезуванням зубними коронками.
Конструкція зубного імпланту складається з 5 частин: самого імпланту, гвинта-заглушки, формувача ясен, стандартного або індивідуального абатменту та коронки.
Вартість імплантації зубів
Консультація хірурга (лікаря вищої категорії і/або кандидата медичних наук)
800 грн
У вартість консультації входить: стерильний набір, огляд порожнини рота, складання декількох варіантів лікування, ОПТГ знімок.
Зубний імплант Dentis
від 8000 грн
Країна-виробник імплантів — Південна Корея
Зубний імплант implant Swiss
від 14 000 грн
Країна-виробник імплантів — Швейцарія
Зубний імплант Alpha Dent
від 14 000 грн
Країна-виробник імплантів — Німеччина
Зубний імплант і-system
від 17 000 грн
Країна-виробник імплантів — Швейцарія
Зубний імплант Straumann
від 17 500 грн
Країна-виробник імплантів — Швейцарія
Зубний імплант Nobel Biocare
від 17 500 грн
Країна-виробник імплантів — Швеція
Що входить у ціну імплантації
КТ-дослідження, консультація та планування імплантації, дентальний імплант та його встановлення, рекомендації лікаря у післяопераційний період.
Оплата
Ви можете розрахуватися готівкою або безготівково (через банківський термінал).
В нас можна отримати лікування за страховим випадком через страхову компанію та за договором з іншим підприємством.
Гарантії
Виробник імплантатів надає довічну гарантію. Ми надаємо гарантію на імплантацію зубів, за умови дотримання рекомендацій лікаря.
Розташування клініки у Києві
Найшвидше дістатися у нашу стоматологічну клініку можна з таких районів Києва: Виноградар, Куренівка, Оболонь, Сирець, Мінський масив.
Основні етапи імплантації зубів
Огляд та збір анамнезу
Встановлення зубного імпланту
Формування ясен
Відбитки для коронки
Виготовлення коронки
Основні методи (протоколи) імплантації
Двоетапна імплантація (з відстроченим навантаженням) — класичний, найбільш простий для лікаря і пацієнта та поширений метод імплантації зуба. Складається із двох етапів. Перший етап — встановлення імплантату після підготовки та планування. У щелепну кістку встановлюється зубний імплант та ушивається слизова оболонка. Після приживлення (2-6 місяців, залежно від обраної імплантологічної системи, розташування імплантату, стану кісткової тканини) відбувається другий етап – формування ясен та протезування зубними коронками.
Перевага — імпланти приживаються у 95-97% випадків.
Недолік — тривалий процес приживлення та отримання кінцевого результату лікування.
Одноетапна імплантація (з негайним навантаженням) — метод імплантації, при якому пацієнт отримує готовий зуб відразу після виходу з операційної. Пацієнту встановлюється імплант та зубна коронка на нього за 1 відвідування клініки. Лікар встановлює імплантат та фіксує тимчасовий зубний протез (коронку). Даний метод має низку обмежень і підходить далеко не всім. Найчастіше застосовується при імплантації фронтальних зубів з метою збереження естетики на період повного приживлення імплантату. Після повного приживлення імпланту (від 1,5 до 6 місяців, залежно від обраної системи імпланту та його розташування), стоматолог-ортопед здійснює заміну тимчасової коронки на постійну.
Перевага — кінцева вартість нижча, ніж при двоетапній техніці. Істотна економія часу та мінімальне втручання лікаря. Відтворення функції та естетики у найкоротші терміни.
Недолік — статистично вища ймовірність відторгнення імпланту.
Базальна (експрес-імплантація) — метод отримав свою назву через нетрадиційне місце для вживлення імплантату — базальну кістку, а не альвеолярну. Спочатку базальні імплантати мали дуже грубу, пластинчасту та перфоровану форму. Застосовувався даний вид імплантатів в основному при атрофії альвеолярної кісткової тканини, проте згодом траплялися часті випадки ще більшої атрофії кістки в місці встановлення імпланта (базальної кістки). Нині такі імпланти сучасна медицина не використовує. На зміну їм прийшли вдосконалені замінники, які більше схожі на класичний імплантат як зовні, так і за структурою будівлі. Застосовується базальна імплантація в особливих клінічних випадках, наприклад, при адентії, втраті альвеолярної кістки або тяжкій формі пародонтиту, що тягне за собою рухливість зубів.
Способи встановлення імплантів
Відшарування ясенного клаптя. Після того, як подіяла анестезія, хірург здійснює надріз ясен, після чого готує лунку під імплантат за допомогою спеціальних інструментів. Важливо правильно (за протоколом) зробити свердління, щоб імплантат був встановлений щільно і при цьому м'яко входив у кісткову тканину. Потім хірург встановлює імплантат в альвеолярну кістку. Потім ставить заглушку чи формувач ясен. Після цього, проводиться ушивання рани, що утворилася, пацієнту пропонують прикласти акумулятор холоду до місця операції з боку щоки та відпочити. Займає хірургічна частина в середньому від 10 до 20 хвилин. За відгуками пацієнтів, операція переноситься набагато легше, ніж видалення зуба.
Трансгінгівальний. Малоінвазивний (малотравматичний) метод, при якому не проводиться розріз та ушивання ясен. Також цей підхід називають безкровним, безшовним, безопераційним. При трансгингивальной імплантації не проводиться розтин та відшаровування ясенного клаптя, а отвір під імплантат утворюється за допомогою проколу через навігаційний шаблон або мукотомом (спеціальний інструмент для проколювання ясен). Шаблон — це модель, яка створюється за допомогою комп'ютерних технологій, нагадує за своєю будовою фрагмент щелепи та має перфорації для проколу під імплантат. При створенні шаблону точно розраховуються глибина, місце, кут, діаметр отвору — завдяки такій підготовці операція є малотравматичною та має високий відсоток приживлення титанового кореня зуба. Найчастіше застосовується за відсутності кількох зубів поспіль одному ряду (3 і більше). Метод має мінімум протипоказань.
Одномоментний (іноді, з негайним навантаженням). При одномоментній імплантації пацієнту проводять відразу дві хірургічні маніпуляції: видалення зуба і на місце відсутнього зуба встановлюють імплантат в лунку. У деяких випадках лікар може встановити за це саме відвідування тимчасову зубну коронку, наприклад, коли операція проводиться в ділянці фронтальних зубів. Основною перевагою є скорочення кількості хірургічних втручань до одного. З основних недоліків – наявність низки протипоказань та підвищений ризик відторгнення імплантату.
Способи відновлення зубного ряду при повній адентії
All-on-4 або «все на чотирьох» — технологія застосовується при повній або множинні адентії для протезування всієї щелепи в максимально короткі терміни. Незнімний зубний протез фіксується на чотирьох імплантах, розташованих рівномірно по довжині щелепи, останні два імплантати встановлюються під кутом в обхід гайморових пазух. Даний метод дозволяє провести тотальне протезування навіть за атрофії кістки, не вдаючись до синус-ліфтингу. Протезування виконується цілісним зубним протезом, у конструкції якого передбачені штучні ясна здорового, природного кольору. Це дозволяє приховати природні недосконалості ясенної тканини та досягти гарної лінії посмішки.
All-on-6. Попередник раніше згаданого «все на чотирьох». Всі 6 імплантів встановлюються вертикально в області молярів, різців та іклів. Сьогодні, як правило, такі операції проводять за хірургічним шаблоном, що дозволяє знизити рівень травматичності маніпуляції. Можливе проведення протезування при захворюванні тканин пародонту, а також при середній та сильній атрофії кісткової тканини, що дозволяє отримати посмішку більшій кількості пацієнтів. Основна відмінність із системою All-on-4 є відсутність консолей. Тобто в області 6-х зубів є дві додаткові опори, це дозволяє розподілити рівномірно навантаження на протез і знизити ймовірність його поломки. Також це дозволяє рівномірно розподілити навантаження на імплантати при одномоментно навантаженій техніці, поліпшити стабільність імплантату та отримати добру остеоінтеграцію.
Альтернативні методи відновлення зубного ряду
Знімні протези. Знімне зубне протезування — спосіб, при якому можна компенсувати повну або множинну відсутність зубів. Складається з базису (каркасу, який імітує піднебіння) та гарнітури стандартних штучних зубів. Фіксується такий протез за допомогою утворення вакууму між піднебінням та базисом. Основним недоліком є необхідність заміни протеза кожні 3-5 років у зв'язку з тим, що відбувається атрофія кісткової тканини під дією цього протезу, і через кілька років протез ненадійно фіксується або не фіксується зовсім на щелепі. У зв'язку з тим, що протез має громіздку конструкцію та перекриває всю частину піднебіння, пацієнти мають проблеми з відчуттям гарячих та холодних харчових продуктів, а також, з порушенням дикції.
Мостові протези належать до незнімного виду протезування. Використовуються за відсутності одного чи кількох зубів поспіль одному ряду. Обов'язковою умовою для мостоподібного протезування є наявність опори (імплант чи рідний зуб) щонайменше з двох сторін. Зовні нагадує з'єднані в одну конструкцію зубні коронки. Виготовляють зубні мости з тих самих матеріалів, що й зубні коронки: метал, металокераміка, цільна кераміка, діоксид цирконію. Фіксація проводиться на спеціальний цементний стоматологічний матеріал. Даний вид протезування має високу естетичну функцію, можливе виготовлення зубного містка в тон рідних зубів. Вартість заміщення відсутнього зуба нижче або, так само як при імплантації. Найбільшим недоліком для пацієнта цього способу протезування є те, що якщо опорою виступають рідні зуби, їх потрібно обточувати, а іноді депульпувати.
Бюгельні протези. Отримав свою назву через дугу («bugel» нім. - «дуга»), яка лежить в основі протеза і з'єднує сідло каркаса, де розташовані стандартні гарнітури зубів. Можна віднести до умовно-знімних протезів, які можна знімати, а можна не знімати, використовують при частковій відсутності зубів. Складається з металевого каркаса покритого акрилом, кламерів (замків), іноді атачментів та зубних коронок. Фіксується протез надійно та міцно на опорних рідних зубах, тому однією з вимог є відсутність захворювань тканин пародонту на гострій стадії.
Менш громіздкий, ніж класичний пластинчастий протез, завдяки чому має високу естетичність. Термін служби такого протеза становить до 10 років.
Показання до імплантації зубів
Відсутність зуба або зубів
Дефекти зубів
Проблеми з протезами
Протипоказання до імплантації зубів
Незадовільна гігієна
Відсутність кістки щелепи
Певні захворювання
Переваги імплантації зубів у нас
Тільки якісні дентальні імпланти
Використовуємо дентальні імплантати, перевірені часом: Straumann, ImplantSwiss, Nobel Biocare. На всі імпланти – довічна гарантія виробника.Є власний комп'ютерний томограф
Дозволяє провести детальну діагностику зубів пацієнта та грамотно спланувати оперативне втручання, наприклад, імплантацію зуба.Не економимо на обладнанні
Використовуємо сучасне медичне обладнання та інструментарій, що робить роботу наших лікарів більш комфортною та точною.Постійно підвищуємо кваліфікацію лікарів
Наші хірурги-імплантологи проходять постійне навчання та стажування у провідних світових експертів у країнах Західної Європи та Азії.
Максим Макаренко
Встановлення зубних імплантатів проводить хірург-стоматолог Максим Макаренко.
Починаючи з 2003 року і по сьогодні, підвищує рівень своєї кваліфікації в області хірургічної стоматології та імплантології, протезуванні, пародонтології.
Кандидат медичних наук.
Член Української асоціації цифрових стоматологічних технологій.
Член асоціації імплантологів України.
Член Міжнародної команди імплантологів ITI.
Член асоціації лікарів-пародонтологів України.
- З 2015 року співзасновник клініки iStomatolog.
- З 2020 року засновник та директор клініки «Стоматологія Максима Макаренка».
Отримав ряд відзнак:
- Всеукраїнського об’єднання «КраїНА» медаль «Знання, душу, серце — людям»
- Подяка від Міністерства оборони України
- Подяка від 25 окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь»
- Подяка від Голови Державної прикордонної служби України
- Подяка від Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Пирогова (ПДМШ).
З 2017 року перебуває у складі ПДМШ ім. Пирогова з добровольчою місією в зоні АТО. Мета: проведення профілактичних оглядів дітей, що перебувають в зоні АТО, з подальшим наданням медичної (в тому числі стоматологічної) допомоги.
Зубні імпланти, які ми встановлюємо




Додаткові послуги стоматології

Зубні коронки за 1 день
Встановлення керамічних коронок та мостів за 1 відвідування, виготовлених на обладнанні CEREC.

Комп'ютерна томографія зубів
КТ зубів на сучасному томографі Orthophos SL Dentsply Sirona безпосередньо в клініці.

Лікування під седацією
Під час седації пацієнт занурюється в стан спокою і розслаблення, а больові відчуття притупляються.
Роботи нашого хірурга

Плюси та мінуси систем зубних імплантів
Результат успішної імплантації зуба залежить від матеріалів та кваліфікації лікаря. Часто, пацієнти яким показана імплантація зуба шукають відповідь на питання...

Нові зуби без імплантації
Пацієнтка 1951 року народження звернулася зі скаргою на скол керамічного покриття металокерамічного мостоподібного протезу в області зуба 1.2. Першочерговим завданням...

Складові якісної імплантації зубів
Якісна імплантація зуба — це повноцінне відновлення жувальної функції і відсутність ускладнень під час та після операції. Основне ускладнення, яке ми зустрічаємо — це...