Хірург-стоматолог

Кандидат медичних наук. Член Української асоціації цифрових стоматологічних технологій. Член Асоціації імплантологів України. Член асоціації лікарів-пародонтологів України.

Починаючи з 2003 року і по сьогодні, підвищує рівень своєї кваліфікації в області хірургічної стоматології та імплантології, протезуваннi, пародонтології.

Отримав ряд відзнак:

  • Всеукраїнського об’єднання «КраїНА» медаль «Знання, душу, серце-людям»
  • Подяка від Міністерства оборони України, 25 окремий мотопіхотний батальйон «Київська Русь»
  • Подяка від Голови Державної прикордонної служби України
  • Подяка від Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Пирогова (ПДМШ).

З 2017 року перебуває у складі ПДМШ ім. Пирогова з добровольчою місією в зоні АТО. Мета: проведення профілактичних оглядів дітей, що перебувають в зоні АТО, з подальшим наданням медичної (в тому числі стоматологічної) допомоги.

 

Лікар-стоматолог

У команді «MM Dental» працює з початку 2019 року і по теперішній час. Починаючи з 2014 року, підвищує рівень своєї кваліфікації в області хірургічної стоматології та імплантології, протезуванні, пародонтології.

У 2016 пройшов курс на тему «Протезування на розбірних і нерозбірних імплантатах» в місті Кельні (Німеччина).

У 2018 році відвідав конференцію на тему «Терапія. Цифрова стоматологія. Протезування» в місті Фирзен (Німеччина).

У 2019 пройшов курс на тему «Базовий курс протезування на імплантатах».

Відвідує майстер-класи провідних фахівців в області стоматології з усього світу, активно бере участь в міжнародних стоматологічних симпозіумах і конференціях.

Лікар-стоматолог, головний лікар

Дійсний член асоціації лікарів парадонтологів України. У команді MM Dental працює з початку 2019 року і по теперішній час. Починаючи з 2010 року підвищує рівень своєї кваліфікації в галузі протезування, пародонтології.

У 2011 році пройшов практичний курс "ендодонтія Dent Line".

Брав участь в міжнародній науково-практичній конференції "Міждисциплінарний підхід до лікування захворювань тканини пародонту".

У 2017 році брав участь в практичному і теоретичному курсі "Протезування на імплантатах".

Пройшов навчання за програмою Dentsply Sirona "Терапія. Цифрова стоматологія. Імплантологія. Протезування".

У 2019 брав участь в міжнародній конференції з протезування на імплантатах в Анталії (Туреччина).

Бере активну участь в міжнародних стоматологічних симпозіумах і конференціях.

Дитячий лікар-стоматолог, терапевт

В команді ММ Dental працює з 2020 року і по теперішній час. Починаючи з 2013 року підвищує рівень кваліфікації в галузі дитячої та терапевтичної стоматології.

У 2013 році пройшла курс «Від ендодонтії до реставрації» Belograd Academy.

У 2014 році брала участь в ендодонтичного симпозіумі від УЕС.

У 2017 році пройшла курс на тему «Сучасне ендодонтичне лікування» в Стоматологічному навчальному центрі "FENESTRA".

Завдяки великому досвіду та дивовижній здатності знайти підхід практично до будь-якої дитини, завдяки їй багато наших юних пацієнтів перестали боятися людей у білих халатах.

Відвідує майстер-класи провідних фахівців в дитячій стоматології з усього світу. Приймає участь в міжнародних стоматологічних симпозіумах та конференціях.

Лікар-ортодонт

Починаючи з 2012 року, підвищує рівень своєї кваліфікації у ортодонтії:

  • виправлення проблем прикусу
  • нормалізація росту щелеп у дітей та підлітків з використанням знімних та незнімних апаратів і брекет систем
  • виправлення прикусу у дорослих за допомогою керамічних, металевих та самолігуючих безлігатурних брекет-систем
  • проведення ортодонтичної підготовки перед імплантацією та протезуванням
  • відновлення дефектів зубного ряду ортодонтичним шляхом
  • лікування з використанням скелетної опори (системи мікроімплантів).

Андрій Шевчук з 2017 року член американської асоціації ортодонтів (ААО).

У команді, яка стала частиною клініки «Стоматологія Максима Макаренка» працює з початку 2020 року і по теперішній час.

Відвідує майстер-класи провідних фахівців в ортодонтичній стоматології з усього світу.

Приймає участь в міжнародних стоматологічних симпозіумах та конференціях.

Народилася 28.12.1986 року в місті Донецьк. З дитинства мріяла допомагати людям, тому вибір професії після закінчення школи не змусив себе чекати. Поступила в «Донецьке базове медичне училище» на спеціальність «Сестринська справа».

Після закінчення Медичного училища направили працювати в Навчально-науково-лікувальний комплекс (Університетська клініка) при Донецькому Державному Медичному Університеті ім. М. Горького на посаду перев'язочна медична сестра урологічного відділення. Через півроку переведена на посаду операційної медичної сестри цього ж відділення. Де отримала навички не тільки асистування при лапаротомічних операціях, але й удосконалювалася в асистуванні на ендоскопічних операціях.

У 2009 році пішла в декрет народила двох чудових діток. І поки була в декреті отримала вищу економічну освіту в Донецькому державному університеті управління за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Але, все ж таки прагнення допомагати людям привело в медицину знову. В 2020 році прийшла працювати асистентом стоматолога в команду Максима Макаренка. Рада бути частиною команди молодих, активних, амбітних людей які горять своєю справою!

Шкільна Ірина Олександрівна, народилась 15 квітня 1986 року у місті Вишгород Київської області.

Навчалася я у своєму місті в гімназії «Інтелект», паралельно займалася акторською майстерністю та хореографією, мріяла в майбутньому бути хореографом, але коли настав час обирати професію, то вибір зупинився на економіці.

Так закінчивши у 2003 році гімназію «Інтелект», вступила до «Ірпінського фахового коледжу НУБіП» на факультет «Фінанси підприємства» на заочне відділення. Паралельно працювала в різних сферах діяльності, та зупинилася на роботі у банку на посаді менеджера.

Закінчивши коледж вступила до «НУБіП» на юридичний факультет, далі продовжувала розвиватись, рости та працювати в банку.

В період навчання в університеті знайшла роботу де розвивала знання за фахом, та здобула нові, цікаві знання з техніки безпеки, так працювала сім років у НКЦ «Профітех», та отримавши достатньо знань, змінила вид діяльності та почала працювати у дружній та цікавій команді стоматології Максима Макаренко.

Народилася в 1977 році у м. Києві у родині держслужбовця.

Закінчивши у 1993 році середню загальноосвітню школу № 244 м. Києва, вступила до Київського педагогічного коледжу ім. К. Д. Ушинського на факультет «Дошкільного виховання». На третьому курсі коледжу вже почала працювати вихователем у дошкільному закладі освіти та продовжувала своє навчання.

Робота з дітьми та їх батьками приносила мені велике задоволення, тому після закінчення коледжу у 1997 році одразу вступила до Київського міжрегіонального удосконалення вчителів ім. Б. Грінченка на факультет «Педагогіки та психології» і також закінчила його з відзнакою.

На при кінці 1999 року я змінила свою професійну діяльність і почала працювати у великій приватній компанії на посаді адміністратора /помічника керівника, де пропрацювала 11 років. Але почавши працювати, зрозуміла, що мені не вистачає економічних знань і вирішила отримати другу вищу освіту та одразу вступила в Національній університет державної податкової служби України на факультет «Державні фінанси» та здобула кваліфікацію фінансиста.

З 2011 по 2018 рік займалася підприємницькою діяльністю. І ось, майже рік, я працюю адміністратором у стоматології Максима Макаренка. Дуже приємно працювати у професійному та дружньому колективі.

Куненко Ніна Володимирівна, народилася 28.06.1970 року на Чернігівщині.

Після закінчення школи вступила до Першого Київського медичного коледжу, де навчалась лікувальній справі та отримала кваліфікацію фельдшер.

Одразу по закінченню коледжу пройшла практику на підстанції №1 Швидкої медичної допомоги м. Києва, де здобула неймовірний досвід та унікальну стресостійкість.

З 1990 року працювала дільничною медсестрою в міській поліклініці №3 Шевченківського району, де пройшла кар’єрний ріст від фельдшера до завідуючої здоровпунктом.

Безперервний робочий стаж 30 років. За фахом мед. працівник, але мала час попрацювати ще у творчій майстерні "Срібні Дзвони" флористом, де усвідомила, що моє справжнє покликання, це допомога людям. Пройшовши курси з підвищення кваліфікації до асистента стоматолога із задоволенням повернулась до свого призначення.

Рада бути частиною професійного та надійного колективу, з котрим я маю однакові цінності та цілі, а саме – здоров’я наших пацієнтів.

Кондратюк Олександра Максимівна, народилась 5 грудня 1995 року у місті Києві.

Навчалась у "спеціалізованій школі з поглибленим вивченням математики та інформатики". В початкових класах, паралельно займалась у театральному гуртку. На той час Олександрі це дуже подаболося і вона планувала своє майбутнє зв'язати з цією професією. Але перейшовши у середню школу, коли з'явились нові предмети, такі як: біологія, хімія, вона вирішила, що саме це її.

Закінчивши школу, Олександра поступила у "Перший Київський медичний коледж", вивчилась по спеціальності "сестра медична".

Після закінчення коледжу, її перший досвід роботи був у «Київському госпіталі Ветеранів Війни». Після трьох років роботи в госпіталі, їй захотілось щось нового, нових знань.

Прийшовши працювати сюди, я була у захваті, адже стоматологія Максима Макаренка це велика дружня родина, яка завжди рада надати якісну допомогу вашій посмішці.

м. Київ
вул. Новомостицька 25Б
Пн - Пт: 09:00 - 21:00
Сб - Нд: 09:00 - 21:00

Ліцензія МОЗ

від 05.01.2021 № 23/21/М