Хірург-стоматолог

Кандидат медичних наук. Член Української асоціації цифрових стоматологічних технологій. Член Асоціації імплантологів України. Член асоціації лікарів-пародонтологів України.

Починаючи з 2003 року і по сьогодні, підвищує рівень своєї кваліфікації в області хірургічної стоматології та імплантології, протезуваннi, пародонтології.

Отримав ряд відзнак:

  • Всеукраїнського об’єднання «КраїНА» медаль «Знання, душу, серце-людям»
  • Подяка від Міністерства оборони України, 25 окремий мотопіхотний батальйон «Київська Русь»
  • Подяка від Голови Державної прикордонної служби України
  • Подяка від Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Пирогова (ПДМШ).

З 2017 року перебуває у складі ПДМШ ім. Пирогова з добровольчою місією в зоні АТО. Мета: проведення профілактичних оглядів дітей, що перебувають в зоні АТО, з подальшим наданням медичної (в тому числі стоматологічної) допомоги.

Лікар-стоматолог

У команді «MM Dental» працює з початку 2019 року і по теперішній час. Починаючи з 2014 року, підвищує рівень своєї кваліфікації в області хірургічної стоматології та імплантології, протезуванні, пародонтології.

У 2016 пройшов курс на тему «Протезування на розбірних і нерозбірних імплантатах» в місті Кельні (Німеччина).

У 2018 році відвідав конференцію на тему «Терапія. Цифрова стоматологія. Протезування» в місті Фирзен (Німеччина).

У 2019 пройшов курс на тему «Базовий курс протезування на імплантатах».

Відвідує майстер-класи провідних фахівців в області стоматології з усього світу, активно бере участь в міжнародних стоматологічних симпозіумах і конференціях.

Дитячий лікар-стоматолог

З 2016 року безперервно працює з дітьми, проводить лікування карієсу тимчасових і постійних зубів у дітей. Лікування пульпітів/періодонтитів тимчасових зубів з використанням системи раббердам, видалення тимчасових зубів за показаннями.

Лікує дітей у медикаментозному сні (під час седації) із застосуванням закису азоту (N2O).

Спеціалізується на захворюваннях слизової оболонки порожнини рота.

Відвідує майстер-класи провідних фахівців в дитячій стоматології з усього світу. Приймає участь в міжнародних стоматологічних симпозіумах та конференціях.

2018 рік "With love to endo", "With love to resto", автор Олена Драган, Україна

2019 рік "Закис азоту проти ксенону", онлайн-лекція, Москва, Російська Федерація

2019 рік "Композит в дитячій практиці", онлайн-конференція

2019 рік "Ендодонтичне лікування тимчасових/постійних зубів у дітей", Антоніна Герцман

2021 рік "Застосування металевих коронок в дитячій стоматології", вебінар Дмитра Кіслева

Лікар-стоматолог

Безперервно підвищує і переймає досвід у провідних спеціалістів своїх колег міжнародного рівня. Володіє сучасними технологіями лікування кореневих каналів зубів різної анатомічної конфігурації, у своїй роботі застосовує протоколи міжнародного зразка.

Досвід роботи 10 років.

У 2016 році семінар на тему «Принципи інструментації кореневих каналів зубів з використанням ротаційних NiTi інструментів RaCe», компанія FKG, Швейцарія.

У 2017 році приймає участь у конгресі «Pеdiatric Dentistry New Generation»

У 2017 році пройшла навчання при Dentsply Sirona Academy «Ендодонтичне лікування з мікроскопом»

У 2019 році конференція «CHALLENGING BACTERIAL BIOFILMS», Domenico Ricucci, Італія

У 2019 році бере участь в курсі «ANESTHESIA IN ENDODONTICS», Dr. Michael Solomonov, Тель-Хашомер, Ізраїль

У 2021 році семінар «Експертна ендодонтія: від зламаних інструментів до перфорацій та резорбцій», Ricardo Tonini, 2021 Брешія, Італія.

Хірург-стоматолог

Член Асоціації імплантологів України, член Асоціації стоматологів України, член Міжнародної команди імплантологів ITI.

Досвід роботи: 21 рік.

Проводить хірургічні операції з кісткової пластики, хірургічної пародонтології, імплантації, видалення зубів будь-якої складності.

Постійно бере участь у міжнародних симпозіумах, конференціях та семінарах з імплантації та хірургічної стоматології.

У 2015 р. симпозіум «Кісткова аугментація», Белек, Туреччина.

У 2016 р. міжнародний симпозіум стоматологів, Сеул, Південна Корея.

У 2017 р. симпозіум присвячений хірургічній стоматології, Туреччина.

У 2018 р. міжнародний симпозіум з імплантації, Братиславі, Словаччина.

У 2019 р. міжнародний симпозіум з імплантації, Мадрид, Іспанія.

Народилася 28.12.1986 року в місті Донецьк. З дитинства мріяла допомагати людям, тому вибір професії після закінчення школи не змусив себе чекати. Поступила в «Донецьке базове медичне училище» на спеціальність «Сестринська справа».

Після закінчення Медичного училища направили працювати в Навчально-науково-лікувальний комплекс (Університетська клініка) при Донецькому Державному Медичному Університеті ім. М. Горького на посаду перев'язочна медична сестра урологічного відділення. Через півроку переведена на посаду операційної медичної сестри цього ж відділення. Де отримала навички не тільки асистування при лапаротомічних операціях, але й удосконалювалася в асистуванні на ендоскопічних операціях.

У 2009 році пішла в декрет народила двох чудових діток. І поки була в декреті отримала вищу економічну освіту в Донецькому державному університеті управління за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Але, все ж таки прагнення допомагати людям привело в медицину знову. В 2020 році прийшла працювати асистентом стоматолога в команду Максима Макаренка. Рада бути частиною команди молодих, активних, амбітних людей які горять своєю справою!

Шкільна Ірина Олександрівна, народилась 15 квітня 1986 року у місті Вишгород Київської області.

Навчалася я у своєму місті в гімназії «Інтелект», паралельно займалася акторською майстерністю та хореографією, мріяла в майбутньому бути хореографом, але коли настав час обирати професію, то вибір зупинився на економіці.

Так закінчивши у 2003 році гімназію «Інтелект», вступила до «Ірпінського фахового коледжу НУБіП» на факультет «Фінанси підприємства» на заочне відділення. Паралельно працювала в різних сферах діяльності, та зупинилася на роботі у банку на посаді менеджера.

Закінчивши коледж вступила до «НУБіП» на юридичний факультет, далі продовжувала розвиватись, рости та працювати в банку.

В період навчання в університеті знайшла роботу де розвивала знання за фахом, та здобула нові, цікаві знання з техніки безпеки, так працювала сім років у НКЦ «Профітех», та отримавши достатньо знань, змінила вид діяльності та почала працювати у дружній та цікавій команді стоматології Максима Макаренко.

Народилася в 1977 році у м. Києві у родині держслужбовця.

Закінчивши у 1993 році середню загальноосвітню школу № 244 м. Києва, вступила до Київського педагогічного коледжу ім. К. Д. Ушинського на факультет «Дошкільного виховання». На третьому курсі коледжу вже почала працювати вихователем у дошкільному закладі освіти та продовжувала своє навчання.

Робота з дітьми та їх батьками приносила мені велике задоволення, тому після закінчення коледжу у 1997 році одразу вступила до Київського міжрегіонального удосконалення вчителів ім. Б. Грінченка на факультет «Педагогіки та психології» і також закінчила його з відзнакою.

На при кінці 1999 року я змінила свою професійну діяльність і почала працювати у великій приватній компанії на посаді адміністратора /помічника керівника, де пропрацювала 11 років. Але почавши працювати, зрозуміла, що мені не вистачає економічних знань і вирішила отримати другу вищу освіту та одразу вступила в Національній університет державної податкової служби України на факультет «Державні фінанси» та здобула кваліфікацію фінансиста.

З 2011 по 2018 рік займалася підприємницькою діяльністю. І ось, майже рік, я працюю адміністратором у стоматології Максима Макаренка. Дуже приємно працювати у професійному та дружньому колективі.

Куненко Ніна Володимирівна, народилася 28.06.1970 року на Чернігівщині.

Після закінчення школи вступила до Першого Київського медичного коледжу, де навчалась лікувальній справі та отримала кваліфікацію фельдшер.

Одразу по закінченню коледжу пройшла практику на підстанції №1 Швидкої медичної допомоги м. Києва, де здобула неймовірний досвід та унікальну стресостійкість.

З 1990 року працювала дільничною медсестрою в міській поліклініці №3 Шевченківського району, де пройшла кар’єрний ріст від фельдшера до завідуючої здоровпунктом.

Безперервний робочий стаж 30 років. За фахом мед. працівник, але мала час попрацювати ще у творчій майстерні "Срібні Дзвони" флористом, де усвідомила, що моє справжнє покликання, це допомога людям. Пройшовши курси з підвищення кваліфікації до асистента стоматолога із задоволенням повернулась до свого призначення.

Рада бути частиною професійного та надійного колективу, з котрим я маю однакові цінності та цілі, а саме – здоров’я наших пацієнтів.

Кондратюк Олександра Максимівна, народилась 5 грудня 1995 року у місті Києві.

Навчалась у "спеціалізованій школі з поглибленим вивченням математики та інформатики". В початкових класах, паралельно займалась у театральному гуртку. На той час Олександрі це дуже подаболося і вона планувала своє майбутнє зв'язати з цією професією. Але перейшовши у середню школу, коли з'явились нові предмети, такі як: біологія, хімія, вона вирішила, що саме це її.

Закінчивши школу, Олександра поступила у "Перший Київський медичний коледж", вивчилась по спеціальності "сестра медична".

Після закінчення коледжу, її перший досвід роботи був у «Київському госпіталі Ветеранів Війни». Після трьох років роботи в госпіталі, їй захотілось щось нового, нових знань.

Прийшовши працювати сюди, я була у захваті, адже стоматологія Максима Макаренка це велика дружня родина, яка завжди рада надати якісну допомогу вашій посмішці.

м. Київ
вул. Новомостицька 25Б
Пн - Пт: 09:00 - 21:00
Сб - Нд: 09:00 - 21:00

Ліцензія МОЗ

від 05.01.2021 № 23/21/М