Комп'ютерна томографія зубів

Конусно-променева комп’ютерна томографія (КПКТ) або 3D КТ — інформативний метод діагностики при лікуванні і протезуванні зубів.
Вкажіть свій номер телефону, ми зателефонуємо вам і підберемо зручний час для КТ-дослідження

  Дентальна комп'ютерна томографія зубів (КТ):

  • Перевірити попередньо проведене лікування
  • Оцінити особливості кісткової тканини щелеп та черепа
  • Оцінити тканини пародонту
  • Спланувати імплантацію зубів та будь-яку операцію на щелепах
  • Діагностує аномалії прикусу
  • Визначає направлення каналів при лікуванні ускладнень
  • Визначає запальні ураження в щелепах та черепі
  • Визначає новоутворення в ротовій порожнині

  Комп'ютерна томографія (КТ) зубів

  У ХХІ ст. ми отримали унікальний діагностичний інструмент — комп’ютерний томограф (КТ) для діагностування різних патологій. І не тільки в стоматології, але й в інших напрямках медицини. Сьогодні, комп'ютерна томографія — є золотим стандартом діагностики у стоматології. Саме тому ми зробили свою стоматологічну клініку ще більш зручною для пацієнта і допомагає нам в цьому стоматологічний томограф Orthophos SL з цефалостатом від Dentsply Sirona (Німеччина).

  Завдяки запатентованому сенсору прямого перетворення DSC та технологіям прямого шару SL ми отримуємо HD-зображення високої якості з мінімальним променевим навантаженням пацієнта.

  Чому саме комп'ютерний томограф Dentsply Sirona Orthophos SL?

  Мінімум протипоказань, можливість обстеження вагітних, годуючих мам та малюків, можливість запису на диск або відправлення на поштову скриньку для подальшого обговорення плану лікування віддалено.
  Програмне забезпечення для КТ Sidexis дозволяє обробити, аналізувати, спланувати оперативне втручання таке як імплантацію по шаблону. Тобто, це добрий помічник для стоматолога.
  Автоматичне позиціювання пацієнта за рахунок запатентованого блоку для прикусу та фіксатора голови в трьох точках. Швидкість сканування – 8 секунд, реконструкція зображення -18-20 секунд.

  Важлива інформація про комп'ютерну томографію (КТ)

  Ми не можемо сказати, що КТ-діагностика (конусно-променева комп'ютерна томографія) абсолютно безпечна. Під час сканування пацієнт отримує певну дозу іонізуючого рентгенівського опромінення. Але доза опромінення на апараті Orthophos SL менша, ніж 30 мкЗв (мікроЗіверт), що дуже помірно в порівнянні з деякими аналогами (до 400 мкЗв).

  При проходженні КТ-діагностики зубів використовується спеціальний захисний фартух для пацієнта. Також, ми рекомендуємо пацієнту зняти свої прикраси та аксесуари. Сам процес діагностики займає приблизно 20 секунд.

  При КТ-дослідженні радіологічне опромінення відносно невелике, проте, присутнє. На первинній консультації лікарю достатньо оглянути порожнину рота, зробити прицільний рентген-знімок або ортопантомограму. Після цього, якщо бракуватиме зібраних результатів досліджень, лікарем призначається КТ-зубів.

  КТ у стоматології необхідно при

  Вартість КТ-дослідження зубів

  Сегмент, до 3 зубів (КТ)
  350 грн

  Входить: КТ-дослідження сегменту щелепи (до 3-х зубів) , CD-диск з записом дослідження.

  Верхня або нижня щелепа (КТ)
  500 грн

  Входить: КТ-дослідження верхньої або нижньої щелепи, CD-диск з записом дослідження.

  Верхня та нижня щелепи (КТ)
  700 грн

  Входить: КТ-дослідження верхньої та нижньої щелепи, CD-диск з записом дослідження.

  Ортопантомограма (ОПТГ)
  300 грн

  Входить: ОПТГ-дослідження верхньої та нижньої щелепи, CD-диск з записом дослідження або друк дослідження на папері розміром А4.

  Телерентгенографія (ТРГ)
  300 грн

  Входить: ТРГ-дослідження верхньої та нижньої щелепи у боковій проекції, CD-диск з записом дослідження або друк дослідження на папері розміром А4.

  Оплата

  Ви можете розрахуватися готівкою або безготівково (через банківський термінал).

  В нас можна отримати лікування за страховим випадком через страхову компанію та за договором з іншим підприємством.


  Переваги

  КТ-дослідження для пацієнтів які лікуються у клініці ММ Dental проводяться зі знижками.

  При первинному огляді, рентгенологічне дослідження проводиться безкоштовно, якщо пацієнт залишається лікуватись в нашій клініці.

  Найзручніше дістатися у нашу стоматологічну клініку можна з таких районів Києва: Виноградар, Куренівка, Оболонь, Сирець, Мінський масив.

  Запишіться на КТ-дослідження зубів

   м. Київ
   вул. Новомостицька 25Б
   Пн - Пт: 09:00 - 21:00
   Сб - Нд: 09:00 - 21:00

   Ліцензія МОЗ

   від 05.01.2021 № 23/21/М