"Лише самовпевнений лікар може зробити планове хірургічне втручання без КТ-дослідження. І я вдячний за те, що такі лікарі досі є"

Максим Макаренко

Дентальна комп'ютерна томографія (КТ):

 • Перевірити попередньо проведене лікування
 • Оцінити особливості кісткової тканини щелеп та черепа
 • Оцінити тканини пародонту
 • Спланувати імплантацію зубів та будь-яку операцію на щелепах
 • Діагностувати аномалії прикусу
 • Визначити направлення каналів при лікуванні каріозних ускладнень
 • Визначити травматичні або запальні ураження в щелепах та черепі
 • Визначити новоутворення в ротовій полості

Комп'ютерна томографія (КТ) зубів

У ХХІ ст. ми отримали унікальний діагностичний інструмент — комп’ютерний томограф (КТ) для діагностування різних патологій. І не тільки в стоматології, але й в інших напрямках медицини. Сьогодні, комп'ютерна томографія — є золотим стандартом діагностики у стоматології. Саме тому ми зробили свою стоматологічну клініку ще більш зручною для пацієнта і допомагає нам в цьому стоматологічний томограф Orthophos SL з цефалостатом від Dentsply Sirona (Німеччина).

Завдяки запатентованому сенсору прямого перетворення DSC та технологіям прямого шару SL ми отримуємо HD-зображення високої якості з мінімальним променевим навантаженням пацієнта.

Чому саме комп'ютерний томограф Dentsply Sirona Orthophos SL?

Мінімум протипоказань, можливість обстеження вагітних, годуючих мам та малюків, можливість запису на диск або відправлення на поштову скриньку для подальшого обговорення плану лікування віддалено.
Програмне забезпечення для КТ Sidexis дозволяє обробити, аналізувати, спланувати оперативне втручання таке як імплантацію по шаблону. Тобто, це добрий помічник для стоматолога.
Автоматичне позиціювання пацієнта за рахунок запатентованого блоку для прикусу та фіксатора голови в трьох точках. Швидкість сканування – 8 секунд, реконструкція зображення -18-20 секунд.

Важлива інформація про комп'ютерну томографію (КТ)

Ми не можемо сказати, що КТ-діагностика абсолютно безпечна. Під час сканування пацієнт отримує певну дозу рентгенівського опромінення. Але доза опромінення на апараті Orthophos SL менша, ніж 30 мкЗв, що дуже помірно в порівнянні з деякими аналогами (до 400 мкЗв). Дозу в 30 мкЗв можливо порівняти з природнім фоном.

При проходженні КТ-діагностики ми проводимо її в спеціально обладнаному та максимально захищеному від рентгенівського опромінення кабінеті з використанням спеціального захисного фартуху і рекомендуємо пацієнту зняти свої прикраси та аксесуари. Сам процес діагностики займає прибл. 20 секунд.

При КТ-дослідженні радіологічне опромінення відносно невелике, проте, присутнє. На первинній консультації лікарю достатньо оглянути порожнину рота, зробити прицільний рентген-знімок або ортопантомограму. Після цього, якщо бракуватиме зібраних результатів досліджень, лікарем призначається КТ-зубів.

Вартість КТ-дослідження зубів

Сегмент, до 3 зубів (КТ)
200 грн
Верхня або нижня щелепа (КТ)
400 грн
Верхня та нижня щелепи (КТ)
550 грн
Ортопантомограма (ОПТГ)
200 грн
Телерентгенографія (ТРГ)
200 грн

ОПЛАТА

Ви можете розрахуватися готівкою або безготівково (через банківський термінал).

В нас можна отримати лікування за страховим випадком через страхову компанію та за договором з іншим підприємством.


Переваги

КТ-дослідження для пацієнтів які лікуються в ММ Dental проводяться зі знижками. При первинному огляді, рентгенологічне дослідження проводиться безкоштовно, якщо пацієнт залишається лікуватись в нашій клініці.

Запишіться на КТ-дослідження зубів

  м. Київ
  вул. Новомостицька 25Б
  Пн - Пт: 09:00 - 21:00
  Сб - Нд: 09:00 - 21:00

  Пошта:

  mail@mm-dental.com.ua