ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ

Консультація, рентген‑знімок і план лікування — безкоштовно

вкажіть свій номер телефону, ми зателефонуємо вам і підберемо зручний час прийому

  Лікування зубів у стоматології Максима Макаренка

  Професійна гігієна

  Включає в себе: скейлінг зубних відкладень ультразвуковим апаратом KAVO, обробка міжзубних проміжків апаратом KAVO ProfiFlex під великим тиском суспензією бікарбоната та поліровка зубів спеціальними пастами. Після процедури гігієніст-стоматолог наносить гель, який знімає підвищену чутливість з зубів.

  Лікування пульпіту

  Захворювання зуба, яке може призвести до його втрати. Пульпіт необхідно негайно лікувати при виникненні перших же симптомів, а саме: біль вночі, пульсуючий біль протягом дня, біль який виникає після вживання холодної або гарячої їжі. Наші ендодонти швидко знімуть зубний біль та проведуть лікування зубу під мікроскопом.

  Лікування карієсу

  На початковій стадії виникнення карієсу, наші спеціалісти використовують методику озонотерапії або лазеротерапії за допомогою апарату KAVO HealOzone. У важких випадках, виконуємо всі види мікропротезування керамічними вкладками/накладками та реставрацій з використанням сучасних матеріалів та технологій.

  Лікування періодонтиту

  Це запальний процес за межами зубного коріння. Несвоєчасне лікування захворювання може призвести до утворення доброякісних пухлин (кіст) з подальшою втратою зуба. У нас є великий досвід у лікуванні таких зубів з застосуванням мікроскопа, японських матеріалів та сучасних медичних протоколів.

  Коли треба звертатися до стоматолога

  Профілактичний огляд

  До лікаря треба звертатись 2 рази на рік щоб уникнути та попередити загострення хронічних захворювань.

  Профілактична гігієна порожнини рота

  Для попередження виникнення таких захворювань як гінгівіт та пародонтит, необхідно 2 рази на рік проводити професійну чистку ротової порожнини.

  Гострий зубний біль

  Не треба терпіти зубний біль, а тим більше гострий біль. При виникненні такого симптому треба терміново звернутися до лікаря-стоматолога.

  Кровоточивість ясен

  Якщо не звернутися до лікаря вчасно, можна отримати генералізований процес захворювання, тим самим витрати на лікування будуть в рази більше, ніж при лікуванні на початковій стадії захворювання.

  Наші лікарі

  Наші переваги

  Лікуємо, не видаляємо

  Філософія нашої стоматологічної клініки - профілактика зубів. Тобто, перш за все, ми намагаємося попередити захворювання. Ми завжди за збереження природнього зуба навіть у складних випадках.

  Лікуємо під мікроскопом

  Для лікування ускладнення карієсу використовуємо стоматологічний мікроскоп CJ-Optic (Німеччина). Також, мікроскоп робить фото/відеозапис, а ми протоколюємо весь процес лікування. За його допомогою ми знаходимо та лікуємо складні «закручені» канали, видаляємо зламані та залишені елементи інструментів у каналах.

  Діагностика за допомогою комп'ютерного томографа

  Для лікування ускладнень карієсу використовуємо дентальний комп'ютерний томограф Orthophos SL, завдяки якому ми маємо перевагу у лікуванні складних каналів, вилученні зламаного інструменту, виявленні тріщин зубів тощо.

  Часті питання

  Лікувати зуби боляче?

  Ні, лікування зубів у нашій стоматологічній клініці проводиться безболісно. Навіть, якщо ви звернулися з наявним гострим болем, наші фахівці мінімізують біль за лічені хвилини.

  Коли можна їсти після реставрації зуба?

  Вживати їжу можна практично одразу після завершення лікування у стоматолога, адже ми використовуємо композит, який майже миттєво полімеризується.

  Ви робите анестезію?

  Так, анестетики, які ми використовуємо абсолютно безпечні для вашого здоров’я. Перед введенням знеболювального препарату, обов’язково робиться тест на алергічну реакцію.

  Кісту можна вилікувати?

  Так, кіста підлягає лікуванню і ми маємо власні методики, які показали добрі результати. За нашою статистикою, велика кількість зубів, що підлягають видаленню, ми вдало виліковуємо.

  Чому 1 раз на 6 місяців потрібно проводити на гігієну зубів?

  В домашніх умовах неможливо видалити зубний наліт повноцінно. Є місця у які важко підібратися зубною щіткою, флосом та навіть ірігатором. 6 місяців - це термін, коли видалення нальоту та зубного каміння буде безболісним та безпечним для зубної емалі.

  Де розташована ваша стоматологія?

  Ми розташовані у Києві на ж-м Виноградар по вул. Новомостицька 25Б.

  Додаткові послуги

  Вартість лікування зубів

  Реставрація, пломбування зубів
  від 1000 грн.

  Входить: консультація лікаря, реставраційний матеріал, робота лікаря-стоматолога.

  Лікування ясен (гінгівіт, пародонтит, пародонтоз)
  від 500 грн.
  Входить: консультація лікаря, препарат для лікування, робота лікаря-стоматолога.
  Професійна гігієна
  від 1000 грн.

  Входить: огляд та консультація лікаря, зняття твердих зубних відкладень ультразвуковим методом, зняття м’яких зубних відкладень спеціальною пастою, обробка зубів ремінералізуючим або протизапальним гелем.

  Пломбування кореневих каналів
  від 1000 грн.
  Ендодонтичне лікування
  від 1500 грн.
  Лікування зубів під мікроскопом
  від 1000 грн.

  Оплата

  В нас немає прихованих платежів. Оплата проводиться згідно прайсу та погодженого плану лікування.

  Ви можете розрахуватися готівкою або безготівково (через банківський термінал).

  В нас можна отримати лікування за страховим випадком через страхову компанію та за договором з іншим підприємством.


  Гарантії

  На всі види послуг з лікування зубів ми надаємо гарантію, при умові, якщо пацієнт виконує усі вимоги і рекомендації лікаря. Більш детальну інформацію ви можете знайти у розділі "Гарантії".

  Запишіться до лікаря-стоматолога на консультацію

   м. Київ
   вул. Новомостицька 25Б
   Пн - Пт: 09:00 - 19:00
   Сб - Нд: 09:00 - 19:00
   Ліцензія МОЗ
   від 05.01.2021 № 23/21/М