Історія клініки "Стоматологія Максима Макаренко"

«За 18-ти річну практику лікаря я прийшов до висновку, що в першу чергу потрібно прикласти всі зусилля задля збереження зуба, а не видаляти, прибігати до імплантації та протезування. На щастя, мої пацієнти з роками також в цьому переконались.»

Максим Макаренко

Стоматологія Максима Макаренка є відносно молодою, однак ми вже можемо пишатися своїми досягненнями, персоналом з великим досвідом роботи та найсучаснішим стоматологічним обладнанням.

Починали свій шлях з одного стоматологічного кабінету у Києві, де працювало 2 лікаря та 2 асистента. Сьогодні ми маємо приміщення площею 160 м2, яке обладнане 3 стоматологічними кабінетами, власною зуботехнічною лабораторією, дентальним комп’ютерним томографом, лекційною залою для навчання лікарів і зоною IQOS-friendly.

Наразі, ми надаємо широкий спектр стоматологічних послуг, а саме: лікуємо зуби у дорослих та дітей, встановлюємо зубні імпланти, коронки, мости, вініри, проводимо якісну професійну гігієну ротової порожнини. Здорова і гарна посмішка це наше покликання.

За 6 років ми встановили 3000 імплантатів, виготовили 7 тис. коронок, провели 1 тис. операцій, провели лікування брекет-системами у 123 пацієнтів. Наразі штат співробітників стоматології Максима Макаренка складається з 6 лікарів, 4 асистентів, 3 адміністраторів, 3 осіб технічного персоналу.

Якщо вам необхідне безболісне та якісне лікування, завітайте до нас на консультацію. Лише за 1 годину часу наша команда проведе обстеження, проконсультує та складе повний план лікування.

2014 рік

Заснування

наша стоматологія була заснована в 2014 році. В штаті два співробітника.
2015 рік

Нове приміщення

3 стоматологічних кабінети, окрема стерилізаційна кімната, рентген-кабінет, зуботехнічна лабораторія. Обладнання: радіовізіограф Sirona, апарат Kavo Healozone, діодний лазер Picasso, фізіодіспенсер NSK, центрифуга PRF System Duo. Також, в нашому арсеналі з'явився дентальний мікроскоп SmartOptic.
2017 рік

Штат зростає

для поліпшення кваліфікації лікарів і медичного персоналу ми створюємо навчальний центр на базі своєї стоматології. У лекційному залі проводимо тематичні семінари для лікарів-стоматологів з усієї України. Ми перші, хто почав вчити лікарів встановлювати зубні імплантати на пацієнтах.
2018 рік

Цифрова стоматологія

наша стоматологія одна з перших в Україні почала використовувати систему CEREC. Це комплекс технологій, обладнання та матеріалів для виготовлення зубних мікропротезів (коронок, вкладок та мостоподібних протезів). Тепер немає необхідності тижнями чекати виготовлення зубних коронок і мостоподібних протезів. За допомогою системи Cerec ми виготовляємо коронки протягом 30 хвилин. І це будуть високоточні роботи, адже суттєво знижується вплив людського фактора.
2018 рік

Цифрова стоматологія

на досягнутому не зупиняємось. Ми придбали ще один фрезерувальний апарат CEREC MC XL, який всього за 7 хвилин може виготовити зубну коронку з керамічного матеріалу.
2019 рік

Партнери Implantswiss, Jetpik та Sirona

так, це особлива подія, наша стоматологія стала офіційним партнером швейцарської компанії виробника зубних імплантів Implantswiss. Наш хірург-імплантолог пройшов навчання в Швейцарії. Американський виробник електронних засобів для гігієни порожнини рота Jetpik також став нашим партнером. Німецька компанія Sirona - виробник цифрового обладнання для стоматологічних клінік стала нашим партнером. В результаті, сьогодні наша стоматологія має 7 одиниць техніки Sirona, яка допомагає створювати ідеальну посмішку нашим пацієнтам.
2020 рік

Дентальний комп'ютерний томограф

у 2020 році в нас з'явився сучасний дентальний комп'ютерний томограф Sirona Orthophos SL, який дозволяє провести широкий комплекс високоточної діагностики у нашій стоматології. КТ дозволяє поліпшити ендодонтичне лікування зубів, спланувати точну імплантацію зубів або іншу стоматологічну операцію. Також, дентальний комп'ютерний томограф дозволяє поліпшити якість ортодонтичних послуг.
2021 рік

Ультразвуковий скальпель та дентальний мікроскоп

Ми прагнемо йти в ногу з часом та використовуємо високотехнологічне обладнання, щоб лікування для пацієнта проходило комфортніше та легше. Ми придбали пьєзотом (ультразвуковий скальпель) DMETEC SURGYSTAR PLUS, сучасну стоматологічну установку Sirona та дентальний мікроскоп CJ Optic з можливістю фіксувати на відео весь процес лікування.
2021 рік

Седація та відбілювання зубів

Придбали апарат інгаляційної аналгезії (седативний апарат) Parker Matrx. Тепер ми можемо проводити лікування зубів уві сні. Також ми придбали апарат для відбілювання зубів Beyond 2, який всього за 40 хвилин здатен освітлити зуби до 3 тонів.
2021 рік

Комп'ютерна анестезія STA та фрезер Sirona MC XL

Придбали апарат для комп'ютерної анестезії STA. Цей пристрій дозволяє ввести анестетик і виконати прокол абсолютно невідчутно для пацієнта. Крім цього, знеболєння робиться локально, одного зубу, що значно знижує рівень дискомфорту для пацієнта після лікування (видсутність набряку і оніміння половини обличчя). Dentsply Sirona MC XL - цей фрезерний верстат здатен виготовити анатомічно правильну керамічну коронку або мостовидний протез лише за 7,5 хвилин. Таке обладнання просто must have в сучасній стоматології.
2021 рік

Відкриття кабінету гігієни та пародонтології

Кабінет наповнений усім необхідним сучасним обладнанням. Фахівці надають послуги з професійної гігієни. Для пацієнтів із захворюванням тканей пародонту проводять вектор-терапію, відкритий та закритий кюретаж, пародонтальну гігієну без застосування ультразвукових методів.
2021 рік

Інтраоральний сканер Primescan

Поповнили нашу клініку ще одним інтраоральним сканером Primescan німецького виробника Sirona Dentsply. Сканер дозволяє знімати відбитки щелеп у цифрі для подальшого протезування, виготовлення вкладок та накладок з діоксиду цирконію та об‘ємних моделей щелеп.

Відгуки про клініку

м. Київ
вул. Новомостицька 25Б
Пн - Пт: 09:00 - 19:00
Сб - Нд: 09:00 - 19:00
Ліцензія МОЗ
від 05.01.2021 № 23/21/М