Медичний стоматологічний туризм

Українські лікарі зуміли завоювати визнання серед пацієнтів з Заходу високою якістю роботи, а ціни на стоматологічні послуги для пацієнтів з Європи, США, Канади, Великобританії дуже привабливі.

Лікування зубів в Україні для пацієнтів з інших країн стає популярнішим з кожним днем. Часто, містом для лікування вибирають столицю України - Київ. По-перше, завдяки тому, що сюди можна потрапити з багатьох аеропортів світу, по-друге, Київ привабливий красою і визначними пам'ятками.

Медичний туризм в Україні популярний не тільки в напрямку стоматології. Існують компанії, які організовують медичні тури і їх послугами активно користуються пацієнти з багатьох країн світу, заощаджуючи при цьому значні кошти. Однак, якщо самостійно зайнятися організацією туру по лікуванню зубів в Україні послуга може виявитися ще вигідніше для пацієнта.

Ціни на стоматологічні послуги в різних країнах

Україна

США та Канада

Англія

Германія та Австрія

Лікування зубів

від 36 USD

від 700 USD 

від 510 USD

від 850 USD

Вініри/люмініри

320 USD 

від 900 USD

від 1060 USD

від 1000 USD

Коронка на імплант

від 250 USD

від 1000 USD

від 1060 USD

від 1000 USD

Відбілювання зубів

142 USD

від 450 USD

від 255 USD

від 600 USD

Імплантація зуба, Straumann

625 USD

від 1100 USD

від 1770 USD

від 1400 USD

Що ми пропонуємо пацієнтам

Наші лікарі завжди готові детально проконсультувати пацієнта, а адміністратори клініки допоможуть визначитися з вибором місця проживання, підкажуть на що звернути увагу громадянам інших країн. Якщо ж буде потрібно - допоможуть організувати трансфер та проживання.

Покрокові дії з моменту консультації і до моменту завершення лікування:

Відправляєте запит на лікування

Ви відправляєте запит в зручній вам формі: e-mail, соцмережі, месенджери, форма зворотного зв'язку на сайті, онлайн-чат на сайті, телефонний дзвінок. У запиті ви викладаєте свій клінічний випадок, якщо ж є КТ-діагностика, прохання прикріпити її - в цьому випадку доктор зможе більш точно діагностувати ваш клінічний випадок.

План лікування

Лікар максимально детально складає попередній план лікування, вказує послуги, які можуть знадобитися додатково і в яких випадках. Можливо, у лікаря виникнуть додаткові питання і уточнення. І звичайно ж, ми вказуємо терміни лікування, щоб ви могли спланувати час перебування в Україні.

Узгодження плану лікування

Далі, ви погоджуєте план лікування: можливо побажаєте провести додаткові маніпуляції, а може виникнути ситуація, коли лікар запропонує кілька варіантів вирішення проблеми. Вибір за вами.

Проживання та трансфер

Після узгодження плану лікування, за необхідності, адміністратор проконсультує вас в питаннях проживання, трансферу і, якщо потрібно, ми організуємо все самостійно. Адміністратор проконсультує про загальні питання перебування у Києві.

Приступаємо до лікування

По прибуттю до Києва, приступаємо до лікування. У нашій клініці є все необхідне обладнання для точної діагностики та якісного лікування відповідно до міжнародних стандартів.

Реабілітація

Проходить під наглядом лікаря, лікування передбачає кілька візитів до лікаря, тому не варто турбуватися про процес реабілітації, необхідно лише дотримуватися рекомендацій.

Поширені запитання (FAQ)

Скільки днів необхідно перебувати в Україні щоб встановити імплант?

Ми радимо спланувати візит на 12 днів. У день приїзду операцію проводити не варто, організм повинен відпочити після перельоту. На наступний день провести діагностику, планування операції і саму імплантацію. За протоколом, через 3 дні слід пройти огляд у лікаря, щоб він проконтролював процес загоєння, і через 10 днів після операції потрібно зняти шви.

Чи можна за один день зробити коронки?

Так можна. Власна цифрова зуботехнічна лабораторія дозволяє нам працювати оперативно і з максимальним комфортом для пацієнта. А система CEREC дозволяє змоделювати, виготовити і встановити зубну коронку за 1 день.

Чи можна розрахуватися в іноземній валюті?

В Україні можна розраховуватися тільки національною валютою - українською гривнею (UAH). Також, можна зробити оплату банківською карткою (Visa / Master Card) на рецепції клініки.

Скільки часу потрібно щоб зробити вініри?

Ми можемо виготовити композитні, цирконієві і керамічні вініри за один день, проте слід враховувати деякі особливості. У випадку з композитними вінірами, багато що залежить і від витримки пацієнта в кріслі, так як провести реставрацію всіх зубів в ротовій порожнині займе близько 10 годин. У випадку з композитними вінірами, рекомендуємо розраховувати на 2 дні лікування. Керамічні або вініри з діоксиду цирконію можна виготовити і встановити за один день.

Що найчастіше лікують пацієнти з інших країн?

У нашій клініці, серед іноземних пацієнтів лідирують найбільш дорогі послуги імплантація, протезування зубів, встановлення вінірів. Часто трапляється так, що у пацієнта, наприклад, перед імплантацією зубів, присутні захворювання м'яких або твердих тканин ротової порожнини. У таких випадках, для проведення повної санації ротової порожнини, також, віддають перевагу нашим лікарям. Ортодонтичне лікування виступає аутсайдером за популярністю серед іноземців, так як вирівнювання зубного ряду вимагає регулярне (щомісячне) спостереження у лікаря-ортодонта.

Наші переваги

Кваліфіковані фахівці

Досвід роботи наших співробітників складає від 10 років до 21 року. Вони працюють за міжнародними протоколами, мають великий досвід роботи на сучасному стоматологічному обладнанні, регулярно підвищують кваліфікацію на міжнародних конференціях, мають успішні кейси складних клінічних випадків.

Стерильність

Стерилізація інструментів проходить 4 етапи з використанням сертифікованих засобів, які дозволяють проводити ефективну дезінфекцію. Завершальним етапом стерилізації є автоклавування інструментарію при температурі 134 градусів Цельсія. Очищення інструменту контролюється індикаторами двічі на проміжному етапі і на завершальному. У кабінетах проводиться кварцування після кожного пацієнта.

Сучасне обладнання

У нашій клініці є все необхідне обладнання для точної діагностики, мікроскоп для лікування кореневих каналів, КТ-аппарат, лікування зубів уві сні, сучасні та комфортні стоматологічні установки, власна цифрова зуботехнічна лабораторія, повний набір інструментарію для проведення хірургічних операцій.

Досвід роботи з іноземними громадянами

Серед наших пацієнтів є багато громадян з усіх куточків світу, (до речі для цього ми встановили карту світу). Всі вони залишилися задоволені, залишають позитивні відгуки в Google та Facebook і продовжують рекомендувати своїм знайомим і рідним. Ми вміємо розрахувати свій і ваш час, спланувати з запасом терміни лікування навіть віддалено перетворюючи лікувальний візит в приємний відпочинок.

Вартість лікування

Встановлення імпланта
від 8000 грн
Вінір / люмінір
10000 грн
Коронка керамічна
8500 грн
Коронка керамічна / циркрнієва естетична
10000 грн
Естетична реставрація зуба
3200 грн
Лікування каналів під мікроскопом
2000 грн

Оплата

У нас немає прихованих платежів. Оплата проводиться згідно з прейскурантом і узгодженим планом лікування.

В Україні можна розраховуватися тільки національною валютою українська гривня.

Також, можна зробити оплату банківською карткою (Visa / Master Card) на рецепції клініки.


Гарантії

На всі види послуг з лікування зубів ми надаємо гарантію, за умови, якщо пацієнт виконує всі вимоги і рекомендації лікаря. Більш детальну інформацію ви можете знайти в розділі «Гарантії".

Задайте питання лікарю-стоматологу

  м. Київ
  вул. Новомостицька 25Б
  Пн - Пт: 09:00 - 21:00
  Сб - Нд: 09:00 - 21:00

  Ліцензія МОЗ

  від 05.01.2021 № 23/21/М