Виправлення прикусу. Послуги ортодонта

Виправляємо прикус

Корекція прикусу здійснюється з використанням сучасних самолігуючих брекет-систем та традиційних металевих, керамічних чи сапфірових брекетів. Наш лікар-ортодонт володіє методиками, що зменшують терміни носіння брекетів до 30 %.

Лікуємо дорослих і дітей

Ортодонтичне лікування доступне в будь-якому віці та є прогнозованим і безпечним. Дитина може самостійно вибирати колір апарата (пластинки). Апарати, які використовують наші лікарі, зручні та ефективні у використанні, вони не травмують ясна і зуби. Діти із задоволенням носять виготовлені у нас ортодонтичні пластинки.

3D-діагностика

Діагностика та планування ортодонтичного лікування (вирівнювання зубного ряду) здійснюється за допомогою сучасних комп’ютерних 3D-технологій з використанням сучасного німецького інтраорального сканеру Sirona.

Які брекети бувають і в чому їхня відмінність

40% людей мають правильний прикус від природи, а решті 60% можуть допомогти ортодонтичні брекети. Головні відмінності брекетів полягають у способах встановлення та матеріалах виготовлення. У цьому відео ортодонт Тетяна Жданова розповість про відмінності усіх брекет-систем.

Усунення проблем зубного ряду та прикусу

Поняття неправильного прикусу поєднує в собі сукупність проблем як очевидних, так і прихованих. Серед основних і найбільш поширених можна назвати скупченість зубів, занадто великі проміжки між зубами, проблеми з ростом та розмірами щелеп, надто виступаючі зуби, погане змикання зубів тощо.

Ортодонтичні проблеми можуть бути успадковані від батьків (в кількох поколіннях), або викликані фізичною травмою, ранньою втратою молочних зубів, або бути наслідком звички дитини смоктати великий палець.

Якщо ви маєте одну або декілька з наведених нижче проблем — зверніться до нашого ортодонта: скупченість передніх зубів, проблеми з жуванням, або відкушуванням їжі, ротове дихання, дефекти мовлення, виступаючі зуби (верхньої або нижньої щелепи), великі проміжки між зубами, зсув щелепи, або болі в скроневому суглобі.

Якщо вашій дитині виповнилося 7 років та ви побачили у неї ознаки неправильного прикусу або ваш сімейний стоматолог направив вас до ортодонта, не варто затягувати із зверненням до ортодонта.

Чому варто виправляти неправильний прикус

У дітей

Більшість дітей втрачають всі молочні зуби до 12-13 років, а до кінця підліткового віку кістки щелеп затвердівають та перестають рости. Починаючи лікування з раннього віку ви можете убезпечити дитину від необхідності носити брекети у дорослому віці. Ортодонтичне лікування дорослих часто займає більше часу та може потребувати видалення деяких зубів або проведення операції на щелепах. Починаючи лікування в дитячому віці, ви може зменшити витрати.

У дорослих

Скупченість зубів та неправильне змикання щелеп є причиною травмування ясен, зубів, виникнення сколів емалі та втрати кісткової тканини, що оточує зуб. Як наслідок, відбувається рання втрата зубів, виникає необхідність у їх протезуванні. Крім того, неправильне змикання зубних рядів є причиною болей та хрусту у скроневому суглобі, його передчасному зношуванні, що кардинально погіршує якість життя пацієнта.

Методи виправлення прикусу

Лікар-ортодонт у своїй роботі використовує різноманітні брекет-системи лікування, які можна поділити на стандартні та самолігуючі. До стандартних систем належать металеві лігатурні брекет-системи, керамічні лігатурні брекет-системи, сапфірові лігатурні брекет-системи.  До самолігуючих систем належать металеві самолігуючі брекет-системи та керамічні самолігуючі брекет-системи.

Лікування брекетами має альтернативу — виправлення прикусу елайнерами

Системи виправлення прикусу


Металеві брекет-системи

Дають добрі результати лікування. Недоліками є досить велика помітність таких систем на зубах. Найбільш суттєвою перевагою цих систем є їх вартість - вони найбільш економічні.


Керамічні брекет-системи

Ці системи найбільш часто використовуються дорослими пацієнтами, які бажають зробити своє ортодонтичне лікування майже непомітним для оточуючих. Вартість таких систем є дещо більшою, ніж металевих.


Сапфірові брекет-системи

Cапфір за своїм складом є достатньо прозорим мінералом. Прозорість таких брекетів наближена до скла і робить їх ледь помітними. Вартість таких систем найвища.


Комбіновані брекет-системи

Дають можливість поєднувати керамічні, сапфірові та металеві брекети одночасно. Є можливість одночасного встановлення кераміки на верхню щелепу та металевих брекетів на нижню.


Самолігуючі брекети

У самолігуючих брекетах відсутні гумові елементи (лігатури), що утримують дугу в пазі брекета. Замість них використовуються металеві кліпси, які допомагають дузі переміщати зуби у правильне положення. Кліпси дають більшу свободу переміщення зубів, оскільки практично повністю зникає тертя між дугою та пазами - таким чином вони зменшують дискомфорт, що іноді виникає при використанні традиційної лігатури. Самолігуючі брекети швидше регулюються, тому ви проводите менше часу в кріслі ортодонта.


Лігатурні брекети

Ваше ортодонтичне лікування не закінчується встановленням брекетів. Для того щоб, зуби переміщувалися в правильне положення і виправлявся прикус, ортодонту необхідно періодично замінювати дуги та проводити активацію брекетів у відповідності до плану лікування. Активація лігатурних систем відбувається частіше – згідно стандартів лікування вона проводиться 1 раз на місяць, оскільки лігатури (утримуючі элементи-гумки) швидко зношуються та перестають надійно утримувати дугу.

Лікування брекетами має альтернативу — виправлення прикусу елайнерами

Жданова Татьяна Владимировна Врач стоматолог, ортодонт

Тетяна Жданова

Лікар-ортодонт.

З 2016 року безперервно працює з дітьми, консультує батьків з народження дітей.

Володіє сучасними методиками ортодонтичного лікування дітей та дорослих. Встановлює брекет-системи будь-якого типу. Володіє методикою виправлення прикусу елайнерами. Виготовляє знімні/незнімні апарати/каппи. Займається лікуванням бруксизму у дорослих та дітей. Лікує адентію у дітей.

Завдяки великому досвіду та дивовижній здатності знайти підхід практично до будь-якої дитини, відучила багатьох юних пацієнтів боятися людей у ​​білих халатах.

Регулярно підвищує свою кваліфікацію на національних та міжнародних семінарах, лекціях, симпозіумах.

Роботи нашого ортодонта

Вартість вирівнювання зубів

Металева брекет-система
від 8500 грн

1 щелепа

Керамічна брекет-система
16000 грн

1 щелепа

Сапфірова брекет-система
22000 грн
1 щелепа
Знімний апарат однощелепний
від 6000 грн
Виготовлення апарату Twin Block
11000 грн

Оплата

В нас немає прихованих платежів. Оплата проводиться згідно прайсу та погодженого плану лікування.

Ви можете розрахуватися готівкою або безготівково (через банківський термінал).

В нас можна отримати лікування за страховим випадком через страхову компанію та за договором з іншим підприємством.


Гарантії

На всі ортодонтичні елементи ми надаємо гарантію згідно розділу "Гарантії". На ортодонтичні послуги гарантія діє при умові виконання всіх рекомендацій лікаря-ортодонта та задовільній гігієні ротової порожнини.

Запишіться до лікаря-ортодонта на консультацію

  м. Київ
  вул. Новомостицька 25Б
  Пн - Пт: 09:00 - 19:00
  Сб - Нд: 09:00 - 19:00
  Ліцензія МОЗ
  від 05.01.2021 № 23/21/М