Дитяча стоматологія

Ми проводимо стоматологічне лікування дітей будь-якого віку.

Дитяча стоматологія є окремим напрямком і потребує немалого досвіду та підготовки лікаря-стоматолога. Наша команда має такий досвід, лікарі розуміють дитячу психологію та знайдуть підхід до маленького пацієнта (навіть якщо ваш малюк найнепокірніший серед дітей).

Крім того, ви можете бути впевнені, що дитина не отримає стрес та фобію до лікарів — саме завдяки безболісній методиці лікування та доброзичливому ставленню лікаря.

А ще, після кожного відвідування нашої стоматології, дитина отримує приємний подарунок за гарну поведінку 🙂

Послуги дитячої стоматології

Профілактика

Навчаємо дітлахів правильно чистити зуби, підбираємо засоби гігієни. За допомогою німецького апарату KAVO HealOzone обробляємо молочні зуби, тим самим герметизуємо їх від каріозних уражень.

Лікування карієсу

Використовуємо сучасні методи пломбування каріозних уражень з застосуванням пломбувальних матеріалів останніх поколінь провідних виробників Західної Європи, Японії та США.

Протезування молочних зубів

Застосовуємо цифрові технології (технологія CEREC) для виготовлення коронки на зуб за 10 хвилин. Такий метод дозволяє точно відновити анатомічну функцію зуба та естетику.

Реставрація молочних зубів

Відтворення анатомії зуба з застосуванням кофердаму та композитних матеріалів останнього покоління. Це дозволяє нам відтворити природний колір, функцію та анатомію зуба.

Видалення зубів

Використовуємо анестетики, які не шкодять здоров’ю дитини з попереднім тестом на алергічну реакцію. Можливе використання седації або загального знеболення (наркоз) за попереднім узгодженням з батьками.

Корекція прикусу у дітей

Надаємо консультацію батькам маленького пацієнта як саме уникнути проблем з аномалією прикусу. У разі, коли проблема наявна, використовуємо ортодонтичні апарати або брекет-системи.

Наші переваги

Лікуємо без болю

Ми використовуємо апарат KAVO HealOzone який дозволяє нам лікувати зуби без свердління, і, як наслідок, без болю.

Коронки за 10 хвилин

Виготовлення коронок на молочні та постійні зуби у дітей виконується у найкоротший термін та з максимальною анатомічною точністю.

Подарунки

Кожна дитина після лікування чи огляду отримує приємний і цікавий подарунок від лікаря, що дозволяє зберегти позитивні і теплі враження від візиту.
детский врач-стоматолог Татьяна Майстренко

Тетяна Майстренко

Дитячий лікар-стоматолог, терапевт

З 2016 року безперервно працює з дітьми, консультує батьків з народження дітей: (при необхідності пластика вуздечки язика немовлят); навчання дітей і їх батьків навичками гігієни.

Займається лікуванням карієсу тимчасових і постійних зубів у дітей. Лікуванням пульпітів / періодонтитів тимчасових зубів з використанням системи раббердам, видаленням тимчасових зубів за показаннями. Так само лікує дітей (за показаннями) в медикаментозному сні (седації), із застосуванням закису азоту (звеселяючого газу). Спеціалізується на захворюваннях слизової оболонки порожнини рота (консультація, огляд, призначення лікування).

Завдяки великому досвіду та дивовижній здатності знайти підхід практично до будь-якої дитині, відучила багатьох юних пацієнтів боятися людей в білих халатах.

Відвідує майстер-класи провідних фахівців в дитячій стоматології з усього світу. Приймає участь в міжнародних стоматологічних симпозіумах та конференціях.

Як підготувати дитину до візиту у стоматологію?

Поясніть необхідність

Ви маєте пояснити чому дитина повинна відвідати лікаря-стоматолога. Не приховуючи цього і не вводячи в оману. Зробити це можна різними способами: потрібно подивитися чи правильно ростуть зубки; оглянути чи немає карієсу (на прикладі мультиків чи малюнків попередньо пояснити що таке карієс) тощо.

Позитив

Будьте доброзичливі та позитивні, розповідайте про свій успішний досвід візиту до стоматолога. Кажіть чим саме допоміг вам лікар у складній ситуації та які приємні враження у вас залишились.

Розкажіть дитині про лікаря

Потрібно заздалегідь описати лікаря-стоматолога, розповісти до кого саме буде візит, щоб у дитини не виникало остраху невідомої особи. Наприклад: «завтра ми підемо до дядька Максима. Він носить бороду, але він дуже добрий, любить гратися машинками, давай візьмемо з собою цю, червону, покажеш йому, пограєтесь разом».

Не обіцяйте, що буде не боляче

Ні в якому разі не обіцяти дитині, що не буде боляче, бо якщо дитині буде хоч трохи боляче, вона вам більше не зможе довіритись. Краще взагалі не торкатися цієї теми. Облиште цей пункт у розповідях про візит до лікаря.

Розкажіть про саме відвідування

Треба розказати дитині що саме буде відбуватися на прийомі. Наприклад, якщо мова йде про видалення карієсу, тоді на прикладі малюнків пояснити «у твоєму зубі живе черв’ячок і йому лікар пожужжить спеціальною машинкою і він втіче. Черв’ячка потрібно обов’язково прогнати, тому що він може з’їсти зубчик».

Будьте гнучкими

У дитини присутній фактор настрою. Тому, у разі, коли дитина говорить що не хоче йти до лікаря саме сьогодні, не потрібно її змушувати чи вмовляти. Запропонуйте спланувати візит на інший день.

Часті питання до дитячого стоматолога

лікування зубів у дітей

Чи можете ви вмовити дитину на лікування зубів?

Зазвичай, це питання виникає після попереднього негативного досвіду відвідування стоматологічних клінік, у результаті чого у дитини присутній страх. Так, вірогідно, ми можемо вмовити дитину на лікування, але батькам також потрібно буде брати участь. Крім того, ми наполягаємо на виконанні наших рекомендацій у підготовці дитини до візиту лікаря-стоматолога.

З якого віку можна лікувати дитину?

З моменту прорізування молочних зубів. Але бувають окремі випадки, коли необхідно робити пластику вуздечки язика. Це набагато раніше, ніж виростають молочні зуби.

Додаткові послуги

Вартість дитячого стоматологічного лікування

Консультація дитячого стоматолога
600 грн

У вартість консультації входить: стерильний набір, огляд порожнини рота, складання плану лікування, ОПТГ знімок.

Пломба на тимчасовий зуб
1250 грн
Пломбування каналів
300 грн

пломбування каналів в тимчасових зубах за один канал

Герметизація фісур молочного зуба
500 грн

Входить: огляд та консультація лікаря, чищення жувальної поверхні зубу від нальоту, герметик UltraSeal XT, рекомендації лікаря.

Видалення молочного зуба
500 грн
Входить: огляд та консультація лікаря, екстракція молочного зубу.
Професійна гігієна
1000 грн

Входить: огляд та консультація лікаря, зняття твердих та м’яких зубних відкладень, обробка зубів ремінералізуючим гелем.

Оплата

В нас немає прихованих платежів. Оплата проводиться згідно прайсу та погодженого плану лікування.

Ви можете розрахуватися готівкою або безготівково (через банківський термінал).

В нас можна отримати лікування за страховим випадком через страхову компанію та за договором з іншим підприємством.


Гарантії

Ми з розумінням відносимося до будь якого клінічного випадку та надаємо гарантійні терміни на всі види робіт. Детальніше ви можете ознайомитись в розділі "Гарантії".

Запишіться до дитячого стоматолога на консультацію

  м. Київ
  вул. Новомостицька 25Б
  Пн - Пт: 09:00 - 19:00
  Сб - Нд: 09:00 - 19:00
  Ліцензія МОЗ
  від 05.01.2021 № 23/21/М