Імплантація 5-ти імплантів

Максим Макаренко

Максим Макаренко Спеціалізація: хірургія, імплантологія, пародонтологія та протезування

До нас в клініку звернулася жінка із вторинною адентією (відсутністю жувальних зубів на нижній щелепі), з перевантаженими зубами у фронтальній ділянці.

Причиною звернення стало те, що на нижній щелепі у пацієнтки було кілька коронок на жувальних зубах і частковий знімний протез, який вона не носила, як підсумок ці коронки деформувалися, тріснули корені зуба. Корені тріснули в області зуба 4.4 та 4.5, і з лівого боку на зубі 3.6 з'явився розкол. Розколоті корінці зубів травмували ясна, пережовувати їжу стало неможливо.

Окремо варто відзначити і те, що у пацієнтки були проведені 4 операції на серці. Звичайно, пацієнтка дуже боялася проводити операцію по імплантації зубів, оскільки після імплантації лікар призначає прийом антибіотиків, плюс до всього пацієнтка приймає препарати для розрідження крові. Страх перед імплантацією в такому випадку цілком виправданий.

1 ЕТАП

КТ-дослідження

Після КТ-дослідження нами було прийнято рішення про встановлення з правої сторони на місце 4, 5 і 7-го зубів імплантів з одномоментним видаленням залишків зубів і одномоментно поставити імпланти зліва на місце 6, 7-го зубу.
2 ЕТАП

Консультація кардіолога

Спільно з лікуючим кардіологом ми прийняли рішення скасувати на 2 дня прийом препаратів, які розріджують кров і призначити прийом антибіотиків за 2 дні до проведення імплантації зубів.
3 ЕТАП

Імплантація

Після планування імплантації була проведена операція з імплантації 5-ти зубних імплантів ImplantSwiss.
4 ЕТАП

Встановлення коронок

Після успішного загоєння імплантів в кістці щелепи ми зможемо перейти до завершального етапу: виготовлення цирконієвих зубних коронок.

Запишіться до хірурга-стоматолога на консультацію

  м. Київ
  вул. Новомостицька 25Б
  Пн - Пт: 09:00 - 21:00
  Сб - Нд: 09:00 - 21:00

  Ліцензія МОЗ

  від 05.01.2021 № 23/21/М