Зубна коронка за 1 годину

Максим Макаренко

Максим Макаренко Спеціалізується: хірургія, імплантологія, пародонтологія та протезування

Пацієнт 1996 року народження звернувся зі скаргою на скол переднього верхнього зубу отриманий у результаті травми.

Отже, необхідно було терміново відновити зуб. Так як скол був на половину зуба, варіант з реставрацією не розглядали і запропонували накрити зуб керамічної коронкою, яку ми виготовимо у клініці. Вся робота зайняла одну годину.

1 ЕТАП

Рентген

Аби виключити розкол кореня, був зроблений прицільний ренген-знімок зуба. Травма була серйозна, зуб розколовся на 3 частини, дві третини коронки зруйновані. Піднебінний уламок на 3 мм заходив під ясна.
2 ЕТАП

Лікування зубних каналів

Так як був розкритий ріг пульпи, необхідно було запломбувати кореневі канали. Знеболення для лікування зробили за допомогою комп'ютерної анестезії STA. Під рентген-контролем був запломбований канал. Також, в цей етап виготовили вкладку.
3 ЕТАП

Сканування

Підготували зуб для майбутньої коронки (препарування). За допомогою 3D сканеру Sirona, лікар зняв у пацієнта цифрові відбитки верхньої, нижньої щелепи і щелепи в прикусі.
4 ЕТАП

Моделювання коронки

Відбитки зі сканеру передали на комп'ютер, після чого лікар змоделював майбутню коронку, враховуючи анатомічні особливості будови щелеп і прикусу пацієнта.
5 ЕТАП

Фрезерування коронки

Готова модель відправлена ​​на фрезер CEREC MC XL, який за 7,5 хвилин виготовив керамічну коронку. Після примірки коронку закріпили на зубі в ротовій порожнині. Пацієнт залишився задоволений термінами і якістю виконаної роботи.

Фото "після" зроблено відразу після фіксації нової коронки, через кілька днів набряк спаде і ясна опустяться.

Запишіться на консультацію до стоматолога

  м. Київ
  вул. Новомостицька 25Б
  Пн - Пт: 09:00 - 21:00
  Сб - Нд: 09:00 - 21:00

  Ліцензія МОЗ

  від 05.01.2021 № 23/21/М