Вирівнювання зубного ряду ортодонтичними пластинками

Мама Поліни звернулась у клініку Максима Макаренка до ортодонта з метою профілактичного огляду після санації порожнини рота (лікування карієсу) у терапевта. У дитини виявили значний дефіцит місця для постійних зубів на верхній та нижній щелепах. Постійні зуби почали прорізатися «другим рядом» та створювати загрозу травмування зачатків сусідніх зубів.

Ортодонтом було прийняте рішення виготовити знімний пластинковий апарат для розширення верхньої щелепи та створення додаткового місця для всіх зубів, що прорізаються.

1 ЕТАП

Рентген дослідження

2 ЕТАП

Лікування зубів

3 ЕТАП

Виготовлення пластинкового апарату

4 ЕТАП

Професійна чистка зубів

Час активного лікування склав 4 місяці, носіння апарату вдень та вночі з активацією гвинта апарату батьками 1 раз на 7 днів. У дитини виявили значну кількість зубного нальоту, що виник у результаті недостатньо якісної гігієни, яку надавали вдома. Були проведені професійна чистка зубів та урок гігієни (дитині нагадали на практиці як правильно і ефективно видаляти зубний наліт).

Після цього, пацієнту, для стабілізації отриманого результату, було рекомендовано носити апарат вночі протягом 1 року. Контрольний огляд через рік показав значні позитивні зміни зовнішнього вигляду дитини та стану зубних рядів (скупчення зубів було усунено у повній мірі).

На другому етапі лікування, після досягнення дитиною 11-12 років, їй буде проведена фіксація брекет-системи.

Запишіться на консультацію до ортодонта

  м. Київ
  вул. Новомостицька 25Б
  Пн - Пт: 09:00 - 21:00
  Сб - Нд: 09:00 - 21:00

  Ліцензія МОЗ

  від 05.01.2021 № 23/21/М