Виготовили і встановили 4 мости за 1 день

Максим Макаренко

Максим Макаренко Спеціалізується: хірургія, імплантологія, пародонтологія та протезування

До нас в клініку звернувся пацієнт 1982 року народження зі скаргами на естетичний дефект зубів на верхній і нижній щелепах, неможливість пережовування їжі і біль при прийомі їжі.

На верхній щелепі металокерамічна конструкція (міст) зі сколами кераміки. Зі слів пацієнта внаслідок травм. На нижній щелепі жувальні зуби з великими каріозними порожнинами, відсутні шості зуби, велика кількість зубів з пришийковим карієсом. Основними вимогами пацієнта були короткі терміни виготовлення конструкції без хірургічного втручання (імплантації).

Нами було запропоновано наступне лікування: КТ діагностика з плануванням лікування, гігієнічні процедури (професійна чистка зубів) після чого було проведено ендодонтичне лікування (лікування кореневих каналів) опорних зубів і санація каріозних зубів верхньої, і нижньої щелеп.

Підготовка зубів зайняла 4 відвідування (4 дні), а виготовлення мостовидних конструкцій з фіксацією на зуби 1 день.

1 ЕТАП

КТ-дослідження

Пацієнту була проведена ортопантомограмма для складання плану лікування і КТ знімок для діагностики стану опорних зубів і кістки вцілому.
2 ЕТАП

Гігієна

Професійне чищення зубів, видалення твердого та м'якого нальоту на зубах, та зубного каменю.
3 ЕТАП

Лікування зубів

Ендодонтичне лікування (лікування зубних каналів), лікування карієсу зубів.
4 ЕТАП

Зубні мостоподібні протези

Після обробки опорних зубів під мостоподібні протези з оксиду цирконію, ми відсканували ротову порожнину апаратом Cerec. Цифрові відбитки відправили на фрезерувальний апарат, який всього за кілька годин виготовив мостовидні протези з оксиду цирконію.

Запишіться на консультацію до стоматолога

  м. Київ
  вул. Новомостицька 25Б
  Пн - Пт: 09:00 - 21:00
  Сб - Нд: 09:00 - 21:00

  Ліцензія МОЗ

  від 05.01.2021 № 23/21/М