Нові зуби без імплантації

Максим Макаренко

Максим Макаренко Спеціалізується: хірургія, імплантологія, пародонтологія та протезування

Пацієнтка 1951 року народження звернулася зі скаргою на скол керамічного покриття металокерамічного мостоподібного протезу в області зуба 1.2. Першочерговим завданням було відновити естетичну функцію.

Перш ніж виготовити нову конструкцію, необхідно було переконатися, що зуби здорові. Після діагностики було виявлено такі проблеми:

зуб 1.3 — розкол кореня

зуби 2.6, 2.7 — зруйновані коріння

зуби 1.2, 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5 — періодонтит

На етапі діагностики пацієнтці озвучили наявні проблеми та запропонували кілька варіантів лікування. Зваживши всі фактори: ризики, терміни, вартість і т. д, пацієнтка зупинилася на варіанті повної санації ротової порожнини з наступним протезуванням передніх зубів мостоподібним протезом з діоксиду цирконію та виготовленням бюгельного протезу на кламерній фіксації на верхню та нижню щелепи для відновлення жувальної функції.

1 ЕТАП

КТ-діагностика. Професійна гігієна.

Перед лікуванням необхідно було провести повноцінну професійну гігієну порожнини рота.
2 ЕТАП

Зняття старого протезу, лікування зубів

Перед ендодонтичним лікуванням зняли металокерамічний мостоподібний протез. Далі - ендопідготовка: лікування та ревізія каналів опорних зубів під оксид-цирконієвий мостоподібний протез на верхню щелепу. За 1 відвідування ендодонт провів лікування та пломбування каналів 7 зубів.
3 ЕТАП

Видалення трьох зруйнованих зубів

4 ЕТАП

Армування. Обробка. Сканування

Виготовили та встановили 7 культьових вкладок під протез з діоксиду цирконію, обробили зуби. Цифровим інтраоральним сканером зняли відбитки та передали їх у нашу лабораторію для виготовлення мостоподібного протезу.
5 ЕТАП

Цементування. Сканування під бюгельний протез

Через 2,5 години приміряли, після чого встановили мостоподібний протез з діоксиду цирконію. Зняли відбитки верхньої та нижньої щелеп для виготовлення бюгельного протезу.
6 ЕТАП

Примірка

Здача бюгельного протезу на кламерній фіксації. Далі має бути відбутися корекція бюгельного протезу (від 1 до кількох відвідувань).

Запишіться на консультацію до стоматолога

  м. Київ
  вул. Новомостицька 25Б
  Пн - Пт: 09:00 - 19:00
  Сб - Нд: 09:00 - 19:00
  Ліцензія МОЗ
  від 05.01.2021 № 23/21/М